Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségemre ssri-t...

Pánikbetegségemre ssri-t szedek amitől jól meghíztam. Azt vettem észre, hogy a nyakamnál, a tarkómnál ahol a koponyám illeszkedik, közte zsírszövet halmozódott fel. Ez mitől lehet? Biztos zsír? Vagy lehet tumor? :S

Figyelt kérdés

tehát ha hátrahajtoma fejem akkor a bőr gyűrődik és akkor nem tapintható, de ha feszűl, egyenes a nyakam vagy előre hajtom akkor érezhető dudor. ez a k9övérségtől van? Vagy lehet tumor? Nagyon félek. Elegem van az egészből. Senki nem tud nekem segíteni. Eddig nem tünt fel, csak most vettem észre, eddig is éreztem de nem is jutott eszembe hogy az valami.


olyasmi mint neki, csak azért messze nem vagyok ilyen kövér. [link]


sokkal kisebb. Ha felfele simitom a felületet nem érezni de ha lefelé húzom akkor érezni hogy ott van valami.


2018. máj. 25. 16:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Na kb majdnem pont ilyen. [link]
2018. máj. 25. 16:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha biztosat akarsz tudni, akkor nyilván el kell menned orvoshoz. De: szerintem nem tumor, a hízástól lehet inkább, zsírlerakódás, ami a gyógyszerektől megváltozott hormonháztartásod vagy zsíranyagcseréd miatt rakódott le az adott helyen. Lehet, hogy a gyógyszertől Kushing-szindróma alakult ki (az egy hormonális alapú hízás), tipikus jellemzője a tarkó tájékon, nyakon, vagy a tarkó alatt lerakódott zsírpúp. Ha kisebb konkrét dudorról van szó, ami a bőr alatt mozgatható, akkor atheroma, ami jóindulatú zsírdaganat, csak akkor távolítják el, ha zavar. De mindenképpen menj el orvoshoz!
2018. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mozgatható és a háziorvos szóba sem jöhet. majdnem eltett engem lábalól egyszer, amikor félrediagnosztizált és hazaküldött egy kis antibiotikummal, mikor mondtam neki hogy 50x voltam wc-n.... kiszáradással vittek kórházba, de ez régen volt. anyukám tüdőgyulladását is benézte, na ő is majdnem meghalt...
2018. máj. 25. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Beutaló kéne endokrinológiára. Vagy azt az orvost kérdezd, aki a pánikbetegségre a gyógyszert írja neked.
2018. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

örülj neki hogy csak ennyi és nem PSSD...

[link]

2019. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!