Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt az egészet bebeszélem...

Ezt az egészet bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés
Hipochonder vagyok. Pár nappal ezelőtt épp az aktuális tüneteim kerestem neten. Véletlenül rátaláltam hogy egy tumor okozhat hőemelkedést. Akkor még nem érdekelt. rá 2 napjára kicsit kirázott a hideg. (meg is vagyok fázva kicsivel több mint egy hete) megmértem a lázam és 37,1 volt. (kb este hétkor) másnap reggel 36,6.. 11 körül 36,9 később ismét 37,2 és este fele lemegy. ez azota kb minden nap.

2013. dec. 27. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

És mely szervrendszer tumorára gondolsz? - más tünetek is kellenének.

Szerintem ez a vírus fertőzéssel van összefüggésben.

2013. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

konkrétan semelyikre. csak egy kicsit aggaszt.

viszont nem érzem hogy fáznék.

2013. dec. 27. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:

37,2-nél nem is kell, hogy hideg rázásod legyen.

Írtad hipochonder vagy, ezek szerint volt már máskor is betegségnek tulajdonított tüneted. Ezt kellene valahogy kordában tartani.

Egy vírus fertőzésnél teljesen normális a hőemelkedés / gondolom náthás vagy, köhögsz egy kisit/. Ha nem lázasodsz be az pont azt mutatja, hogy milyen erős az immunrendszered.

2013. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!