Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehetett ez a szer amit...

Mi lehetett ez a szer amit beszedtem?

Figyelt kérdés

Fehér por volt. 2500 ft kiskanálnyi adag. Kb.

Tobb csikot felszivtam. Mondhatni szinte en az egészet.. semmi bajom nem volt. Ittam elotte mar meg kozben is. Masnap viszont rosszullet. Hanyas nehezlegzes gyors szivveres. Azt hittem meghalok. Haza kellett jonnom a melobol. Ez volt hetfon mert vasarnap szivtam a cuccot. Azota ma mult el a roeszul let. Ma is ment a hasam. Tegnap is hanytam meg 1 falatot se tudtam megenni. Pohar viz kijott .. fekve jo volt. Ha felalltam egybol alig kaptam levegőt is. Azt hittem meghalok. Azon jart a fejem mi lesz a szeretteimmel ha megtudjak bele haltam valamibe. :( rossz volt. 5 napja nem ettem rendesen mert kihanytam allandoan. Ma ittam 2 liter tejet es elmult a hanyas de a hasam megy... tegnap veres volt a vizeletem is . Mitol lehettem ennyire rosszul? Soha nem probaltam ilyen dolgokat 1x sem. Ez az elso 22L


2018. máj. 26. 00:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Lazam volt, egyszer hidegrazas aztan melegseg erzet. Izzadtam raadasul meg is jött ami 1 honapja kesett. Fura dolgok tortentek velem. Ezek ki maradtak.
2018. máj. 26. 00:44
 2/10 anonim válasza:

Talan valami speed, metamfetamin (vagy annak egy változata a kristály), én se ertek hozzá, sose próbáltam, csupán szemem láttára ezeket a dolgokat próbálták és 1-2 tünet egyezik azokéval.


De őszintén én se tudom, csak próbálok valami kiindulási alapot adni neked.

2018. máj. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy hagytam magam. :( felek meg most is
2018. máj. 26. 01:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Ár alapján speed, vagy meth.
2018. máj. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha egy kiskanál 2500 lehet kristály. Én sem vágom annyira ezeket.. A szintetikus rohasztóbb dolgok ilyen olcsók. Elsőre ennyi azért sok. Tanulópénz. Menj orvoshoz...!
2018. máj. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
dehogy speed vagy meth, attól jól érezted volna magad... mivel kis kezdő narkós vagy látták rajtad, hogy könnyű átb**szni a fejedet, és kemény 2500 Ft-ért eladtak neked valami kotyvasztott, szennyezett dizájner ócskaságot. másnak ennyit jelent az életed.
2018. máj. 26. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus. Hogy a p.csába meritek ezeket a szarokat beszedni??? Fogalmad sincs mi volt az, hogyan reagáll a szervezeted, ki is nyirhat azonnal. Eszem megáll komolyan. A receptre felírt gyógyszert is fenntartással veszem be. Amit neked eladtak abba minden szar volt, még mosószer is valószínű. Menj orvoshoz, ki tudja mit művelt a belsodben az a méreg.
2018. máj. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért érdekes vagy, mert itt akarod meg tudni hogy mi volt az a szar valami. Totózhatnak itt, de neked jobban kellene tudni.

Meg aztán azért vetted meg, azért szivtad fel hogy ilyen hatása legyen.

Nehogy azt mondd hogy te aztán nem tudtad hogy mi lesz a vége.

Bocs!! de téged is elkapott a BIRKA szindróma.

Ha más csinálja akkor te is.

Legyen az előtted hogy most nem haltál meg, de bármikor lehet az is.

2018. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És az ilyeneknek is egy szavazati joga van...

Az sem tudja mi az és még fizet is érte. Gyere, nálam maradt építési törmelék, abból reszelek neked port, 500-ért megkapod, valószínű még egészségesebb is, mint amit te kaptál. Ostoba.

2018. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Bárminek nevezhettek. Lehetek ostoba meg akármi. Ez igaz.

Társaság vette. En soha nem drogoztam. Mondták mi volt de senkinek nem lett ilyen baja mint nekem. Ezert érdekelt hatha volt ilyen valakinek.

Mindenesetre első es utolso volt ez. Nem kell leharapni a fejem :)

2018. máj. 27. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!