Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokjak le a fűről?

Hogyan szokjak le a fűről?

Figyelt kérdés
15

2018. máj. 3. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne szívjad, keress új társaságot, vagy extrém esetbe adagold túl keményen, kapsz egy jó pánikrohamot, és ha olyan típus vagy többet nem mersz hozzányúlni. Nekem az utóbbi jött be, véletlen, de már azóta örülök is ,hogy így történt :D. Ez volt 5 éve.
2018. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Döntsd el, és kérj segítséget a hozzá közel állóktól! Viszont csak akkor, ha biztos vagy benne, ne bánts másokat a te terheddel.

Ha teszel érte (belefér néha egy kis megingás), hidd el segíteni fognak, csak kérni kell.

Én ezt úgy mondom, hogy nagyon sok füves ismerősöm, barátom van, de amíg nem döntik el, én csak vigyázni tudok rájuk. Viszont, ha meghallanám azt, hogy kérlek segíts leszokni, rögtön programokat szerveznék, ami tele van mozgással élményekkel.

Hajrá, ha eldöntöd sikerülni fog!!!

2018. máj. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor szívnál füvet igyál meg egy doboz sört...
2018. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyban tőled függ. Nincs fizikai függőség, csak lelki. Emberfüggő a dolog, hogy mennyire alakul ez ki. Ha túl vagy 1-2 héten akkor már közel gyerekjáték megállni, és ahogy telik az idő egyre jobban nem fog érdekelni. A dohányzásról 1000-szer nehezebb leszokni.
2018. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy hogy mától nem szívod..., de most komolyan mondom, elhatározás kérdése. nekem nem 1 ismerősöm így rakta le, nem rinyálni kell, hanem küzdeni ellene és nem szívni. Keress valami értelmes elfoglaltságot magadnak és ne az alkoholizálás legyen az 15 éves fejjel, hanem pl. sport.
2018. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel elveszi az életcélokat tűzz ki egy célt amit el akarsz érni.

3napig ideges leszel meg nyugtalan... de azt az elméd generálja... nem a cucc hiányzik a szervezetedböl hanem az érzés az agyadból.

Én meditációval tettem le anno :)

2018. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lasztizz
2018. júl. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!