Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy változzak meg?

Hogy változzak meg?

Figyelt kérdés

Hogy változzak meg? Hogy legyek életvidám és pozitív ember? Régen az voltam, de amióta egy lány belépett az életembe és rengeteg sérülést okozott (fizikai és lelki), azóta nem lelem örömömet semmiben. Pedig már nagyon régóta túlléptem rajta. Hogy vegyem rá magam, hogy szeressek tanulni? Hogy legyek kitartó egy ötletem, döntésem mellett? Hogy tudnám feldolgozni a sok rosszat? Régen nem voltak ilyen problémáim, imádtam tanulni suliban és azon kívül is, stb.


Kérem segítsenek!

20f



2018. máj. 30. 11:49
 1/3 anonim válasza:
Lehet hogy depressziós vagy, igyál citromfű teát és barátkozz! Relaxálj segít 😃
2018. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj privit! Probalok segíteni.
2018. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyelj..én is ebben a cipőben jártam ezelőtt egy hónapja. Egy pasiba annyira nagyon belezúgta, hogy mikor ő kilépett az életemből én azt hittem,hogy meghalok. És tudod mit? Mégis itt vagyok. Jól vagyok.

Tudom, hogy milyen érzés az, hogy olyasvalakit szeretsz, aki nem viszonozza..

Próbálj meg egyre többet beszélgetni a barátaiddal.

Pld.,hogyha van egy olyan haverod, vagy monsjuk csaj ismerősöd, akivel tudnál ezekről a problémákról beszélni, akkor beszéld ki magadból, és hidd el, hogy idővel minden jobb lesz.

Ugyanaz az ember már nem tudsz lenni, de viszont idővel lehetsz jobb ember..

Talán sokkal jobb, mint amilyen voltál.

De ehhez viszont segítségre van szükséged.

Hogyha gondolod, akkor írhatunk privibe is, talán tudnék neked segíteni, hogy ezeket a dolgokat kibeszéld magadból, végülis egy cipőben jártunk.

Úgyhogy, írj nyugodtan. Én megnézem s majd szívesen válaszolok, szívesen segítek neked. :)

2018. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!