Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gond lehet, ez lehet...

Milyen gond lehet, ez lehet skizófrénia vagy valami súlyosabb vagy semmi?

Figyelt kérdés

A lényeg annyi, hogy az utóbbi 4 év leforgása alatt nagyon megváltoztam...fogalmam sincs minek a hatására,drogoztam,piáltam, minden (igazából azért csináltam mert azt hittem valami hiányzik belőlem...valami lelki bajom volt,önbizalmam sem volt jól átvert pár nő én meg lehet túlreagáltam akkor.

Majd egy lány hatására teljesen megváltozott bennem valami.


Óriási tényleg nagyon-nagy önbizalmam lett szó szerint akkora amekkora szerintem már túlsok vagy nem tudom.

Egoista lettem és látom a környezetemen is, hogy ezt látják...sok embert akaratlanúl kihasználok szerintem.


Elképesztő arrogáns lettem amit csak erős önkontrollal tudok fékezni...valamikor kegyetlenül felpörgök de csak úgy alapból, pörgős vagyok sehol nem tudok igazán nyugodt lenni folyamatosan mennék megérzem amikor kiakarnak használni.



Azt érzem hogy csak magamra számithatok igazán KIZÁRÓLAG nem létezik olyan hogy önzetlen szeretet.


Szexuálisan nem voltam együtt lánnyal kb 2-3 éve a legtöbb kapcsolatom csak fellángolás volt.


Sokszor küzdök merevedési problémákkal...nem tudok bizni úgy igazán senkinben csak úgy, ha elfogadom hogy igazából csak addig szeretnek amig jó hatással vagyok valakire....mindegy az a helyzet, hogy nagyon lecsúszva érzem magam és mégis minden rendben van.



MÉGIS mosojgok, nevetek, elbeszélgetek az emberekkel.


Viszont csak rövid ideig birom hamar ugrok egy szóra úgy, hogy észre sem veszem automatikusan ÉS MÉG CSAK NEM IS ÉRZEM MAGAM IDEGESNEK.


hiperaktivnak érzem magam, hiányzik a szex viszont alkalmi kapcsolatot igazán senki nem akar és nem is tudom hogy igazából AZ HIÁNYZIK e...teljességet érzek nincs bajom, de a tények nem ezt bizonyitják vagy nem tudom mit mondjak erre.



Utálnak az emberek sokszor azt érzem oktalanúl de úgy leszarom...régen meghatott már nem.


Ha szeretnek igazából az sem érdekel nem tudom komolyan venni ezt a szót és nagyon rossz.


Arra gondoltam, hogy valami súlyos skizós lehetek vagy nem tudom de kezdek teljesen egyedül maradni (van családom hála az istennek) náluk nagyobb erőt senki nem adott soha, minden szarból kiszedtek.


Viszont nagyon félek, hogy igy valami baj lesz velem...párkapcsolat nélkül, szex nélkül mindenhol az van irva, hogy káros ha nincs stb.



Nagyon sokat agyalok,gondolkodok,pörgök régen leterhelt azonnal ennyi gondolat mostmár természetesnek veszem.



Szeretem magam mégis undorodok magamtól néha, és azt érzem hogy nem tud rajtam segiteni senki mert kivülről egy nagyon erős férfi vagyok.



24f



#fssf
2018. jún. 1. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem menj el pszichológushoz
2018. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk semmi olyan dolgot nem írtál, amiből skizofréniát lehetne feltételezni.

És szerintem nincs is semmi hatalmas mentális bajod. Csak a szokásos, amit kihoz az emberekből a hosszútávú drogos, piás élet.

Pszichológusnál többet én se tudok javasolni.

2018. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Liza12345678 válasza:
próbálj meg optimistább lenni, és ne önző. Ezt az időszakodat majd letudod, és koncentrálj arra hogy mit változtatnál magadon hogy jobban érezd magad. Biztos nem vagy skizo, inkább depis időszakod lehet.
2018. jún. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!