Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem magam így?

Piku78 kérdése:

Miért érzem magam így?

Figyelt kérdés
Üdv.Az orvosom felírt 0.52mg-os Xanax-ot.Szorongásra/pánikzavarra.Felet reggel felet este kell bevennem.Pár hete bevettem reggel felet 4 napig de abbahagytam a szedését.Mivel ahogy bevettem rá 20-30 percre nyugtalan voltam,kicsit izzadtam,kiszáradtam.Nemis kell mondanom hogy este be se vettem.Aztán abbahagytam a szedését mert nem segített...Aztán elmentem az orvoshoz és elmondtam neki a panaszom.Azt válaszolta hogy csak szedjem tovább meglátom jobban leszek.Szóval most tartok a 4. napnál hogy szedem de csak negyedet merek bevenni egyenlőre.Hát ugyan úgy kicsit nyugtalan szoktam lenni meg izzadni egy kicsit 20-30 percre rá hogy bevettem.1 hétig szedem és meglátom segít e valamit.Szerintetek mi lehet a gond?Mondanom sem kell hogy eléggé elszomorít a dolog.

2018. jún. 1. 13:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, 0.25mg-os Xanaxról van szó.
2018. jún. 1. 13:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meg kell szoknod a gyógyszert.
2018. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Javíts ki ha tévedek de úgytudom hogy csak az antidepresszánsoknak kell idő még hatni kezdenek.
2018. jún. 1. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!