Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám betömni magamban...

Hogyan tudnám betömni magamban az űrt? Hónapok óta üresnek érzem magam, boldogtalan vagyok, folyamatos sikertelenségben szenvedek.

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, kilencedikes. Hónapok óta nemszámít mennyi tanulok, egyest kapok. Kinyitom a könyvet és...bámulom. Nem tudok koncentrálni, ködös a fejem, úgymond. Nincs célom, lehet, hogy ez a baj. Hogyan tudnék magamnak célokat létrehozni? Mondjuk van elképzelt, kettő is, vagy fordító lennék vagy informatikus, azon belül rendszergazda. Csak az infóhoz kell a matek amit nem bírok felfogni, így lemondtam róla. A fordításról azért mondtam le, mert azt mondja mindenki, csak mellékállásnak jó. De újakat meg...nem tudok csinálni. Mindig fáradt vagyok, eleget alszok, de akkoris. Két hónapja szinte csak egyest, kettest kapok, egymas után jönnek a sikertelenségek, részben ezért is érzek így. Van egy nagyon szuper barátnőm, akiért ölni is tudnék, és támogat, de az utóbbi időben vele sincs kedvem lenni, pedig szeretem. Semmihrz nincs kedvem, de ha rászánom magam és átmegyek, nagyon jól érzem magam, de üresnek. Bármilyen tanácsot elfogadok, köszönöm. Elnézést az elírásokért.
2018. ápr. 16. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, új emberekkel beszélgetni, szociális életreis fektess hangsúlyt.
2018. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kosarazok, szociális életem max az osztálytársakkal van, utálok kimenni, mozogni. Nagy gépbu*i vagyok ezért nehéz, de próbálok mostanában barátkozni az évfolyamban.
2018. ápr. 16. 17:42
 3/4 anonim válasza:
Nincs kedved beszélgetni privatban?
2018. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kis update: jött a nyár, diákmelóztam egy hónapot. Jobb kedvem van, már eljárok barátnőmmel sok helyre. Nem ülök annyit bent, most éppen két órát ültem kint és csak élveztem a jó levegőt. Aki hasonló dolgokkal küzd, menjen ki sokat, olvasni, teázni, bármi, és aludjon 10-12 órát, nekem így már nincs rossz kedvem, fáradt sem vagyok.
2018. júl. 27. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!