Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentalisan beteg vagyok....

Mentalisan beteg vagyok. Miert tortenik ez velem istenem?

Figyelt kérdés

Valoszinuleg mentalisan nem vagyok rendben.

Az egesz az egyetem abbahagyasa utan kezdodott illetve mar elotte is voltak problemaim de mikor abbahagytam akkor tul sok idom volt foglalkozni magammal.

Most pl begyulladt a fogam valoszinuleg,de gyokerkezelt szoval nem faj,csak erzem hogy feszit es mara mar a fulem a fejem sajog,azon az oldalon alig hallok a fulemmel. Mar fejben latom a halalomat magam elott. Felek hogy begennyesedik az agyam,vagy a szivem.

Egesz nap bogok. Rettegek.

Apolononek keszultem egyetemen de mikor a korhazban megszurtam magam egy agyban felejtett tuvel ami hepatitises volt akkor az eletem pergett le magam elott. Minden nap lattam az arcom sargulni,bogtem,rosszul voltam. Bebeszeltem magamnak es valoban sarganak lattam a fejem.

Akkor a takaritono hypos kancsot rakott a teakonyhaba es en azt kiontottem majd abba toltottem teat es ittam belole.

Mehettem le a surgossegire.(azota nem merek flakonos vizet inni sem mert rettegek hogy mereg vagy hypo van benne)

Miert van ez velem? Ilyenkor teljesen kizarom a kulvilagot es nem erdekel senki. A gondolataim iranyithatatlanok es csak arra tudom gondolni hogy bajom lesz. Iszonyat ez az egesz.

Szerintetek miert van ez velem?

21/L


2018. jan. 12. 15:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Paranoid hypohondrya.
2018. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem pontosan tudod, hogy pszichológushoz kell menned és nem a gyakorikérdéseken keresned gyógymódot.
2018. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
fogaddal fogorvoshoz, fejeddel pszichológushoz menj. azt gondolná az ember, hogy akinek valaha valami köze volt ez egészségügyhöz, ezt tudja
2018. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszem, hogy újdonságot fogok mondani:

El kellene menned fogorvoshoz, hogy helyrehozza a fogad. Egyébként pszichológust javasolnék.

2018. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Fogaddal fogorvos, fejeddel pszichomókus. De persze tehetsz még fel 27 ilyen kérdést.
2018. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Mit vagytok ilyen ellensegesek es flegmak?

Ez miert jo nektek?:)

2018. jan. 12. 18:08
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

Miért nem mész el fogorvoshoz és pszichológushoz?

Ez miért jó neked?:)

2018. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Mivel rohadtul felek a fogorvostol,foleg ha igy gyulladtan nekiall huzni.

Rettegek

2018. jan. 12. 18:23
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Akkor mi a kérdés? Maradj otthon vele. Ez a két lehetőség van, vagy elmész, vagy nem. Vagy milyen válaszra vársz?!
2018. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodj békében.
2018. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!