Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb 1hónapja elmentem bulizni és már a disco-ban éreztem hogy nem bírok nagy levegoket venni vagyis sohajtani! Tekert cigit szivtam azt hittem hogy túl erős a tudomnek és azért van ezután elmúlt egy hét és itthon a WC-ben elkapott egy rosszullét (zsibbadt az arcom, szedultem egy kicsit, és nagyon vert a szívem azt hittem meghalok) miután ez az egész elmúlt kb 1ora alatt utána jobban éreztem magam de nyomottá váltam, tompasagot éreztem. Este mikor lefeküdtem aludni és lekapcsoltam a villanyt és észrevettem hogy rengeteg kis pontot látok úgy voltam vele hogy majd elmúlik. Másnap mikor felkeltem teljes tompasagot éreztem a latasom ugyan olyan maradt és megint nem bírtam nagy levegőt venni! A szívverésem szaporább volt szóltam anyukámnak és ezután elmentem dokihoz nem tudott semmi erdemeset mondani a doki azt mondta majd elmúlik... Végig szenvedtem 2hetet iskolába sem bírtam menni olyan rossz volt mintha elszakadtam volna a világtól, sokat sírtam elkapott a sírógörcs és ha anyukám nem lett volna idáig velem bele őrültem volna. Elmentem kórházba ahol semmit nem találtak csak a vérnyomásom volt magas állva 160/84 ha jól emlékszem, nem adtak rá gyógyszert! Azt mondták a kórházba hogy pszichologiára kell mennem mert ez pszichológiai probléma lehet... Irtak fel citromfű teát meg valami gyógyszert amit nem szedek csak a teát iszom és ténylegesen jobb lett.

Meg mindig érzek tompasagot de nem olyan intenzíven! A latasom meg mindig ugyan olyan szemeszetem nem találtak semmit és meg szeretném kérdezni hogy ez szerintetek is pszichológiai probléma a tompasagot amúgy érzem 0-24-be(mikor felkelek már egyből rajtam van! Az éjszakákat át alszom és ugyanúgy képes vagyok reggel 10-ig aludni ahogy eddig! Ha alkoholt iszom csak rosszabb lesz az egész... Szerintetek van valami agydaganatom vagy hasonlók? A kórházban azt mondták hogy nincs szervi problémám de pl: mellkasi rontgenre el sem kuldtek a nehezlegzesem miatt..

5nap múlva megyek pszichológushoz.. Rendbe johetek szerintetek vagy sosem leszek a régi? ☹

Köszönöm!



2018. jún. 6. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges-e, hogy a buliban ettél/ittál valamit, aminek az összetételét nem tudtad ? Ez ugyanis nem feltétlenül ok nélküli pszichés történés, hanem lehet valamilyen drog következménye is.
2018. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ettem semmit, és az italomra is oda figyeltem nem drogozok mert félek hogy bepánikolok és meghalok vagy valami.. Elég volt apukám látni ahogy hülye lesz tőle alkoholt sem fogyasztok csak nagy ritkán de akkor sem fullra rúgok be hogy világomrol nem tudok csak hogy egy picit felszabaduljak.Es a kórházban vizelet minta nem mutatott ki csak xanaxra utaló dolgokat ami a nyugtató végett volt mert egyszer vettem be hátha jobb lesz és azóta végülis nem fáj a fejem előtte minden nap este fájt mint állat sokszor már a fogam is belefájdult pedig egészséges! Már csak 4nap és kiderül hogy mi lehet de félek hogy valami daganatom van☹
2018. jún. 7. 08:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Nagyon valószínű, hogy pánikbetegséged lehet. Menj el pszichológushoz, igyad tovább a citromfű teát, maradj otthon nyugodtan és gondolkozz el. Ez bizony lelki eredetű, és ezt csak TE tudod megoldani, ha mélyen magadba szállsz. Hány éves vagy?

És nyugi, nem történt hiba, nem is kell neked mellkasröntgen. Meg tudjuk állapítani hallgatózással is, hogy van-e baj vagy nem. Nem akarjuk a beteget fölöslegesen káros röntgensugarakkal bombázni.

Lehetsz a régi, fel a fejjel, ez nagyrészt rajtad múlik! :)

2018. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
16 èves fiú vagyok! Ma megyek pszichológiára. Köszönöm a válaszod.
2018. jún. 11. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!