Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet annak a hátterében,...

Mi lehet annak a hátterében, ha fiú létemre nem férfi, hanem női mintát tudok magamévá tenni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és tulajdonképpen úgy tudnám megfogalmazni, hogy egyetlen férfi mintát sem tudok átérezni, magamévá tenni, hanem inkább a nőiek szolgálnak nekem mintául.

Ennek mi lehet az oka?

Apukámmal egyébként nem túl jó a viszonyom, de ettől függetlenül más férfi mintáját még felvehettem volna.


(Gondolom lesz aki írná, hogy egyéniség legyek, de minden személyiség kialakulásához szükséges minta, szóval az ilyen megjegyzéseket kérlek kerüljétek)


2018. jún. 6. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
És mi a baj ezzel? A legtöbb nő kemènyen dolgozik háztartást vezet, gyereket nevel. Ez csak előny egy párkapcsolatban nem hátrány.
2018. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Az általánosságban megfogalmazott kérdésekre, ahol az olvasónak kapaszkodója sincsen és nem is gondolatolvasó, nem lehet érdemben válaszolni.
2018. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mpndj példát női mintára, amit magadévá tudtál tenni, illetve olyan férfi mintát, amivel nem tudsz azonosulni.

Ezek alatt ezért sokmindent lehet érteni.

2018. jún. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!