Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a kérdés azokhoz szól akik...

Ez a kérdés azokhoz szól akik elhagyták már a KVENTIAX nevű gyógyszert - meddig tartottak az elvonási tünetek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt: álmatlanság, nyugtalanság érzésére, amik a kezelés abbahagyásakor jelentkeznek.


Én 150 és 200 mg között szedem este, lefekvés előtt, nappalra nem szedem. Most le szeretnék vele állni.


Mennyi ideig tartott nálad az elvonási tünet, vagy az álmatlanság?


26 éves nő vagyok, 1.5 éve szedem, 8 hónapja pedig már napi rendszerességgel.



2018. jún. 11. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
3 hétig, 75 mg-ot szedtem este, 1 évig kb. Álmatlanság volt csak, de nappal nem voltam álmos, szóval kibírható volt az a 3 hét. Sok sikert!
2018. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hasmenést kihagytam... Az első 2-3 hétben elég rossz volt, én szedtem rá Lopedium tablettát, így tünetmentes voltam. Tovabbi 3-4 hétben inkább csak nagyon sűrűn jártam a WC-re, de az már nem hasmenés volt.
2018. jún. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!