Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek szedni a gyógyszert,...

Félek szedni a gyógyszert, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap írt fel a pszichiáterem Olwexyat és Valdozant, depresszióra.

Vettem be egyet tegnap és fájt a hasam, leginkább a májam körül. Megijedtem, elolvastan a lehetséges mellékhatásokat, kaptam egy pánikrohamot és utána megfogadtam, hogy nem szedek többet. Így is tettem. Félek tőle.


Ugyanakkor tudom, hogy a gyógyszeren kívül nincs más lehetséges gyógymód számomra, ezért attól is félek, hogy soha nem leszek jobban.

De képtelen vagyok bevenni... Pedig ráadásul a leggyengébbet írta fel az orvos..


Mit tegyek? 18 vagyok


2018. jún. 5. 07:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Valdoxan*
2018. jún. 5. 07:19
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
18 évesen azért elég szépen szét vagy már csúszva.
2018. jún. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a dokinak a mellékhatást, hátha felír másikat.
2018. jún. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Komoly. Ilyen erős gyógyszereket a vietnámi veteránoknak adtak. Amúgy nagyon jól teszed, hogy félsz tőlük.
2018. jún. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindig meglepődöm, hogy mennyire gusztustalan ez az ország és, hogy mennyire gusztustalanok a magyar emberek.
2018. jún. 5. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, szólni kell a dokinak a mellékhatásokról meg a félelmeidről. Hívd fel telefonon.


A barom válaszolókat jelentsd a moderátoroknak, én legalábbis megtettem. Ne vedd magadra.

2018. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szedd a gyógyszert, nekem is segített.


Ha tényleg annyira rosszul vagy (depresszió, pánik), akkor egy kis hasfájás, hányinger eltörpül ahhoz képest.


Ezek nem annyira vad gyógyszerek.

Nen tudom miért szól hozzá olyan, aki nem ért hozzá.


Az Olwexya hatóanyaga '93-ban került forgalomba, a valdoxané még újabb. Ennyit a vietnami veterános teóriáról.

2018. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nyomulnak a gyógyszerellenes nyomik
2018. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!