Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A belső hangomra hallgassak...

A belső hangomra hallgassak vagy csak megőrültem?!

Figyelt kérdés

Általában vagyis legtöbbször, egy ilyen belső hangszerű élményeim vannak. Lényegében mintha egy hozzám beszélő hangot hallanék, amely tanácsokat osztogat.

Az utóbbi időben nagy rossz hamgulatban is vagyok, legtöbbször félek, ilyenkor rágyújtok cigire és legtöbbször azt hllom, hogy ne cigizz, mert meghalsz. Kezdek félni, hogy valóban meg fogok halni a dohányzástól elég rövid időn belül. Pszihológushoz nem mertem elmenni. Valakinek vam valami tapasztalata? Ez talán az őrangyalom vagy a belső hangom vagy csak szimplán örült vagyok?! Segítség!!!



2018. jún. 12. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kezdődő skizofrénia. Szakember felkeresése erősen ajánlott. Addig jó, amíg csak cigizésnél szól, de lesz ez később rosszabb is...
2018. jún. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyibol azert durva kijelenteni h kezdodo skizofrenia. Mikben osztogat meg tanacsokat? Es olyan mint amikor egy ember beszel hozzad, csak a fejedben? Vagy mihez tudnad hasonlitani? Szerintem tobb info kene. Hany eves vagy? Miota tart ez? Amugy miert zarkozol el a pszichologustol?
2018. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Amennyiben csak ilyen hasznos tanácsokat ad a hang, akkor lehet a lelkiismereted szólal meg. Amennyiben azt tapasztalod, hogy másba is beleszól, akkor menni kell a pszichiáterhez.
2018. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!