Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyton aggódok, hogy súlyos...

Folyton aggódok, hogy súlyos beteg vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy nyirokcsomóm fülem alatt ami már hónapok óta nagy. 3 hónapja csináltattam tesztet dokival, megnézett néhány cuccot, minden oké, igaz volt ami elütött a vértesztben de semmi pozitív fertőzés, mondom jó. De azóta úgy maradt és írta valaki hogy volt már olyan sok emberrel hogy doki így elintézte hogy minden oké aztán pár hónap és az illető kemón volt...


Régen nagyon szorongós voltam, ma már nem annyira, de ez az egészség-szorongás új dolog, mert egy megnagyoboddás van a testemen... még nem nagyon tudom hogy bírkózzak vele.


Nagyon magányosnak és szerencsétlennek érzem magam. Nem akarom senkinek se elmondani valamiért, talán túl komolynak érzem? Tudom, hogy nem kéne utánakeresnem és nem is akarok, mégis rémképek vannak bennem hogy nagy fájdalmakat fogok átélni, kemoterápiára járok. Talán limfómás vagyok? Nem tudom hogy ez mit jelent, hogy kezelhető-e, hogy mi fog történni velem. Nem tudom, de nagyon félek, valami biztosan van és fogalmam sincs mit hoz a jövő. A pszichiáterhez se nagyon van kedvem visszamenni, mert nem akarom az antidepresszánst szedni amit rám erőltet.


20 éves vagyok egyébként.Nagyon egyedül érzem magam ebben a szituációban, mert vannak jobb időszakok, de van hogy sokat gondolok a betegségre, meg van hogy fájdalmat érzek a nyakam körül. Vannak barátaim, de nem tudom, úgy érzem nem lennék képes elmondani, mert talán úgy elérzékenyülnék, és nem is értenék miről beszélek...


2018. jún. 13. 21:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Holnap 9re megyek a háziorvoshoz de szerintem csak megnézi a nyirokcsomót, mondja hogy valamelyik napra menjek be vérvételre és annyi.
2018. jún. 13. 21:47
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet kinyomni?
2018. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!