Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy külföldi mentális egészség...

Egy külföldi mentális egészségközpont vajon jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
Régóta küzdöm hangulatzavarokkal, depresszióval és krónikus fáradtsággal. Sok trauma ért az életben. Úgy érzem a lelkem darabokban van és egyedül képtelen vagyok összerakni újra a darabjait. Kipróbáltam már mindent, pszichológusról pszichológusra jártam és sehol sem találtam megoldást. Viszont hallottam Svájcban egy mentális egészségközpontról. Jó ötlet ez? Segíthet? Tud valaki tapasztalatokat írni amit akár maga akár az ismerősei tapaztaltak?
2018. jún. 14. 15:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%

Ön tudja,az ön élete?

Van megfelelő nyelvtudása,ismerete?

Konkrét hely,például rokonságon keresztül?

Vagy csak a külföldön talán meggyógyulnék,jobb az élet....


A környezet változásra ugyan ezt mondják.Hogy az segit.

Na nem mindenkin!(saját tapasztalat)

2018. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is hasonlo problemaim voltak szoval elore szeretnem leszogezni hogy tudom mirol beszelek.

Az egyetlen problema az hogy azthiszed majd ezek az agyturkasz dokik fognak rendbehozni. NEM! Ok csak segitenek. Amig te magad nem akarsz meggyogyulni, addig nem is fogsz, mehetsz te barhova barkihez.

Ezt nekem is elmondtak, bar magasrol tettem ra. 2 ev utan egyszeruen elegem lett, es tobbet nem mentem agyturkaszhoz. Elkezdtem rendbetenni az eletem es a leheto legkevesebbet ragodni a multon. Tadaaam: pikk-pakk meggyogyultam egyedul.

2018. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%

Az biztos, hogy Svájcban az ilyen nem olcsó mulatság. 40 feletti nőknél is már terjed problémafeledtetőként a szexturizmus.

[link]

2018. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%

2-es gratula! Ezt kell tenni! és még olcsóbb is volt valszeg:D

"Régóta küzdöm hangulatzavarokkal, depresszióval és krónikus fáradtsággal. Sok trauma ért az életben."

- csaknem a 7 milliárd ember elmondhatja ezt magáról - mert embernek lenni nehéz, élni nehéz.

2018. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Megvan a szükséges nyelvtudás, és nem, nem hiszem, hogy ők meggyógyítanak, amire szükségem van az pontosan a segítség, nem az, hogy valaki helyettem dolgozzon a bajaimon vagy bármi, hanem az, hogy segítsen, oké? Csak segítsen. csalódtam már eleget a magyar egészségügyben. Csalódtam benne, hogy mindenhol csak lenéznek, megaláznak és lekicsinyítenek azért, mert problémáim vannak. Szeretném, ha valaki tényleg segítene, akár a tapasztalatával, akár egyszerű szavakkal, tényekkel, tettekkel. Ennek a központnak jóhíre van egész Európában, anyagilag nem lesz olcsó mulatság, ezért szeretném tudni, hogy mennyire merjek bízni benne hogy ez segítséget hozhat?
2018. jún. 14. 15:35
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó ötletnek tűnik, bár Svájcban nem működik a magyar TB.

Ha ez nem gond, akkor jó utat, és gyógyulást kívánok.

2018. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"szeretném tudni, hogy mennyire merjek bízni benne hogy ez segítséget"


Innen a GYK-ról valamennyien ott kezeltetjük magunkat.

2018. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Miért a külföldi egészség ügy jobb?!

Olcsóbb?

Célravezetöbb?

ÖN Dönt.Nem mi!

2018. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezt nem ismerem, de tudok a stresszdoki.com, az onlinepszichológusról, aki itthon elérhrtő.
2018. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Itt tudsz keresni célirányosan, pl. depresszióra:

[link]

2018. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!