Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek nem a media es ez...

Szerintetek nem a media es ez a mai felgyorsult vilag generalja ezt a rengeteg depressziost, bipolarist, panikbeteget stb betegseget?

Figyelt kérdés
(Persze orokletes is lehet meg a gyerekkori elmenyek, traumak.)

2018. jún. 15. 21:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
whoops jogos. most megfelelően felsőbbrendűnek érzed magad? nem értem, miért kezdtél el sértegetni. ez a vitatechnikád? ha valaki nem ért egyet veled, azt sértegetni kell? így a te álláspontod érvényesül?
2018. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Amug meg nem csak panikroham a tunet nagyokos. Olvasd mar el ezt. Mar ha tudsz angolul. (Amugy a pokoktol rettegok se feltetlenul kapnak panikot, hanem pl mem meri ratenni a kezet egy pokot abrazolo kepre.)


"Upon seeing these shapes, some people said they shuddered, felt their skin crawl, experiencedpanic attacks, sweated, palpitated, and felt nauseated or itchy.[1][10] Some said the holes seemed "disgusting and gross" or that "something might be living inside those holes".[6][11][12] Other reported symptoms include goose bumps, body shakes, feeling uncomfortable, and visual discomfort such as eyestrain, distortions, or illusions."


Amugy meg a kerdes tok nem errol szolt, ugyhogy miutan felvilagosultal, keress mas kerdest. Koszi szia

2018. jún. 16. 19:18
 23/25 anonim válasza:
40%
Én trypophobiás vagyok és a kérdezőnek igaza van. 73%-os olvasd el a kérdést és arra válaszolj. Bár ahogy látom, már nem kívanatos személy vagy itt. Nem a médiárol és nem a mentális betegségekrol irtál. És amiket írtál, az is butaság. Ha csendben maradtál volna, bölcsebb lettél volna. Ciki.
2018. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Egyetertek reszben.
2018. jún. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs igazatok teljesen. Azon a véleményen vagyok, hogy régen is voltak ilyenek, csak az emberek sokkal jobban elfogadták, beillesztették a világképükbe. Ha olvastok a romantika/realizmus alatt született regényeket, mindben van kb. egy-egy "gyenge idegzetű" férfi vagy egy "hisztérikus" nő - ahogy leírják a viselkedésüket, simán ki lehet találni, hogy ha élnének, és ma élnének, mivel diagnosztizálnák őket.

Magyar irodalomban Kosztolányi volt nagyon jó lélektani író.

Nálam borderline zavart diagnosztizáltak, de mikor vidéken laktam, ahol felnőttem, senki nem furcsállta a viselkedésem, maximum annyit mondtak, hogy hisztis vagyok, vagy túlérzékeny, vagy szenvedélyes. De ahogy beköltöztem a fővárosba, és szereztem magamnak itt barátokat, nem sokkal később annyi embertől hallottam, hogy nem tudnak velem együtt lenni, és menjek orvoshoz, hogy mentem.

Máshol van az emberek ingerküszöbe a szülőfalumban és a fővárosban, valószínűleg a régi, média előtti időkben is ez volt.

2018. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!