Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Élhet valaki teljes életet ha...

Élhet valaki teljes életet ha meleg?

Figyelt kérdés
Mármint nem lehet rossz neki meg hasonlók...
2010. jún. 16. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

ha nem reklámozza égre-földre, hogy homár, akkor sztem senki nem fogja megvetni ezért.

ha meg a világ tudomására hozza, hogy ő bizony jobban szereti az ánuszt, mint a pinát, akkor vállalja következményeit.

2010. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Maximum a sok hülye heterok miatt akik elítélik őket.

Ha én meleg lennék tennék a fejükre az biztos. Egyébként teljes életet élhetnek, hisz nincs semmi bajuk. Sőt, tapasztalat, hogy pl sok meleg srác sokkal értelmesebb egy hetero pasinál, nem egyszer bebizonyosodott, hogy sokkal emberibbek, és szerethetőbbek!

2010. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van meleg ismerősöm, aki sikeres, szerelmes és boldog. Ergo lehet.
2010. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előzökkel :) Ez már a XXI. század :D
2010. jún. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi a teljes élet?

Gyermekek nélkül is lehet család egy párkapcsolat.

2010. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
úgy nem értem a bu.zikat meg a lezbiket mi a fuckért reklámozzák h ők mást szeretnek ? a kutya se ba.sztatta őket egészen addig amíg nem kezdtek el melegfelvonulásokat csinálni és csodálkoznak ha utálják őket mindenki. ma pont volt egy meleg pénztáros a tescoba mondtam neki h egy zacskót is kérek erre megkérdezi ,hogy milyet... idióták vagytok.
2010. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igen, de csak ha felvállalja teljesen és képes normálisan viselkedni, akkor senkinek nem lesz baja vele.


én is meleg vagyok, normálisan élek, senkit nem zavar pedig tudják rólam, nem titkolom, úgy élek mint bárki más.


azok a melegek viszont akik férfi létükre úgy öltöznek/viselkednek/beszélnek mint egy hülye kényes p*csa azok nem fognak soha normális életet élni... de ez az ő hibájuk, ne csodálkozzanak rajta.

2010. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az a kérdés itt valójában, hogy mi a normális élet? Tehát a válaszom azt fogja sugallni a klasszikus heteró életvitelt nyilván nem lehet és nem is szabad megélni melegként. Ezt egyszerűen másként kell teljessé tenni. Sajnos sok lelki probléma adódhat abból, hogy nehéz igazi minta nélkül elképzelni mi a teljesség igénye melegként. Amúgy szerintem nincs tökéletes élet, csak törekedik rá az ember, de ez így van jól, hisz milyen unalmas lenne egy tökéletes világ nem? :)
2011. jún. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!