Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 50mg Sertralin Sandozt, és...

50mg Sertralin Sandozt, és 3x1mg Rivotrilt szedek. Mióta 25mg-ról 50mg-ra, a teljes adagra tértem, éjjel nem tudok aludni. Van itt még valaki így?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 02:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg a mellékhatásokat és annak is nézz utána hogy SSRI és benzodiazepin kombónak mi a mellékhatása.

Szólj az orvosodnak mert ha nem tudsz aludni az nagyon nagy probléma.

Veszélyes szereket szedsz, ez nem játék. Hosszabb idejű alvásmegvonás pszichózist okozhat.

2011. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Momentán napközben pótlom az éjjel kimaradt alvást, de holnap után megyek a dokihoz, és ez lesz az első, amit mondok neki.
2011. jún. 6. 15:58
 3/4 anonim válasza:

reggel szedd be, akkor jobban tudsz majd aludni


mondjuk nekem ez a szer nem jött be, 4 hét után váltottam, a másik már bevált

2011. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Reggel szedem... Mondtam a dokinak a panaszaimat, és csak leállított, de nem kaptam másikat. 1 hét "próbaidőt" kaptam, hogy hogy megy hangulatjavító nélkül. Nagyon nem szeretnék szedni, de érzem, hogy szükségem van rá.
2011. jún. 8. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!