Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok beszélni a...

Miért nem tudok beszélni a pszichológussal?

Figyelt kérdés
Régóta járok hozzá 15 éves korom óta megszakításokkal 10 éve...egyedül neki tudtam "elmondani" pontosabban csak leírni a traumáimat...írva nem probléma...de ahogy beszélni kéne róla dadogok izzadok remegek és próbálok nem hányni...hogyan tudnám ezt leküzdeni?

2018. jún. 22. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd kisebb dolgokkal, amikről úgy érzed tudnál beszélni. Nem szükséges egy alkalommal mindent szóban is kifejezned. De ha megkérdezed őt, biztos tud neked tanácsot adni.
2018. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh mással nincs gond bármi másról eltrécselek vele...de most már nem nagyon hadja a "terelést" ...végül is a traumák miatt járok hozzá...szegényt már sajnálom hogy mennyit szenved velem...pedig tényleg nagyon jó szakember :( ... és tényleg megbízom benne...nem értem miért van ez :( ...
2018. jún. 22. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
4%

Írásban megért? Mert ez a “nem hadja” kifejezés, ez gyönyörű, csak a szövegkörnyezetből jöttem rá, hogy mit akartál kifejezni. Hogy ragoztad a szót?


Hagyni - hagyja ✅

Hagyni - hadja ❌

2018. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi van akkor ha leírod és felolvasod?


legalábbis nálunk az volt hogy kaptam egy házit s azzal kapcsolatban így eszembe jutott valami és leírtam, csak hogy kiadjam magamból erre meg felolvastatta velem (az más kérdés hogy azt hittem megfojtom mert olyan kínosan rég éreztem magam vele mint akkor mert én utálok hangosan olvasni). De nálad ez első lépésnek nem lenne jó?

2018. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!