Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongok egy negatív érzéstől...

Szorongok egy negatív érzéstől, amit beképzelek magamnak. Ez milyen típusú mentális betegség?

Figyelt kérdés

Folyamatosan szorongok, fogalmam sincs mitől. Sok rossz dolog ért mostanság, de nem tudom pontosan a valós okát, hogy miből induljak ki, mert nem tudom mi a pontos bajom, csak hogy valami nincs rendben. Van, hogy rám tör a paranoia, amit elhesegetek, de általában ettől az érzéstől megilyedek és rástresszelek, hogy biztos valami bajom van és menthetetlen paranoid beteg vagyok bezárnak majd egy szobába és megerőszakolnak.

Sokszor azt érzem, kényszeresen, hogy bizsereg két oldalt a fejem az adrenalin szintem az egekben és annyira negatív érzésem van, hogy sírnom kell.. nem bírok semmire sem koncentrálni, egyszerűen csak nagyon félek, szétszóródom, szorongok...


2018. máj. 27. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
menj szembe vele éld át az érzést ne menekülj előle . a félelem az ami felőröl..
2018. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem a tehetetlenségtől félsz hogy nem lesz a kezedben az irányítás Én sis éreztem már ilyet. Bízz a tudatalattidban. és tarts mértéket akkor nem lehet baj.
2018. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szorongással küzdöttem kb másfél évig, én csak pszichológussal tudtam legyőzni. Ezt csak egy szakember tudja megmondani. Érdemes elmenni, mert a szorongás testi tüneteket is okozhat, nekem gyomorgörcsöm is volt miatta. Aztán meg is kellett műteni. Szóval ne várj sokáig.
2018. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!