Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hajlamos vagyok a pánikrohamra...

Hajlamos vagyok a pánikrohamra, a Remotiv Extra segíthet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy természetgyógyász a PAX-ot javasolta. Ha csak hajlamos vagy rá, akkor javaslom, mert tényleg jó, és nem gyógyszer!
2008. okt. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Neked ez a pánikroham, hogy zajlik le?

Mert nálam megállapították, hogy pánik szindrómám van, ami szívroham tünetként jelenik meg. 1x elvitt a mentő, 1x volt orvos a közelben. Rosszulléttel kezdődött, lezsibbadtam, teljesen lebénultam, nehezen kaptam levegőt, és nagyon gyorsan vert a szívem. Neked mit mondott az orvos?

2008. okt. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ezek a tünetek utalhatnak vérnyomásproblémára. Ugyanilyen tüneteim voltak. Hőhullámmal kezdődött, hányinger aztán jött a többi sorban, ahogy az előző válaszoló írta!
2008. nov. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó volt, jobb mint a gyógyszerek. Próbáld ki nyugodtan.
2008. nov. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Segíthet, de a megoldást az jelenti, ha sikerül kideríteni, vajon mi áll a rohamok hátterében.
2008. nov. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Testvérem úgy gyógyult meg a pánikbetegségből, hogy szövetséget kötött a sátánnal.Hát én ilyen áron nem akarok meggyógyulni.Akkor inkább meghalok.
2010. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!