Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kezdek el depis tüneteke...

Miért kezdek el depis tüneteket produkálni, ha vki azt mondja rám, hogy hajlamos vagyok a depresszióra?

Figyelt kérdés

Pár hete a szeretőm azt mondta, hogy depire hajlamos vagyok, és azóta tényleg szarabbul is érzem magamat.


Szóval már régebben is mondtak rám ilyet, és utána ugyanígy huzant a kedvem, mintha szentírás lenne amit az a tahó mond.


Szóval a pasik szerintem azért mondják ezt, mert nem viselkednek velem normálisan, és persze hogy a feléjük való kedvem hozzáállásom depis, mert nem is érdekli őket, hogy engem mi bánt, és akkor ezt vágják oda, ahelyett, hogy pl. elvinnének moziba, egy sütire, stb.

Csak az a baj, hogy mégis manipulál akkor ez a pasi, mert hát hogyis mondjam, elszégyelltem magamat, hogy ezt mondta, és azóta rossz kedvem van, mert úgy jött le, mintha én semmit sem érnék. Tudjátok a hangsúly sokat számít, hogy ki hogy mond valamit.


2010. máj. 29. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy idióta,nem is egy,aki belém akarta beszélni ugyanúgy,hogy kiégtem meg depis vagyok,és tényleg ugyanígy kezdtem el érezni magam.Ne törődj vele,fejezd be a kapcsolatot az ilyen emberrel,olyat kell keresni,aki a másik oldaladat látja meg:)Én is ezt csináltam:)
2010. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez csak azt jelenti, hogy könnyen befolyásolható vagy. Énerősítés használ, pl. pszichoterápia, de a pszichodráma is nagyon jó.
2010. máj. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem is, az első válaszra reagálva: nem szabad ilyenekkel foglalkozni, mert csak lehúznak.


Eleve egy jóindulatú ember nem is mond ilyet, csak amikor komolyabb indoka van rá, ez az én véleményem.

2010. jún. 1. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!