Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mivel tudjatok elviselhetob...

Ti mivel tudjatok elviselhetobbe tenni a depressziot?

Figyelt kérdés
Pszichiater allapitotta meg, szedek ra andidepresszanst es nyugtatot is. Nagyon sokat kiprobaltunk mar, eddig a mostani valt be a legjobban, de meg igy is borzasztoan elhatalmasodik rajtam. A problema gyokere nalam nem megoldhato, azzal egyutt kell elnem. Valaki tudna nekem valami tanacsot adni, segiteni? 24/L

2018. júl. 1. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

35/N

1.Ne utáld magad

2.Ne kinozd magad

3,Érezd jól magad

4,Foglald le magad;séta,játék,könyvolvasás,filmek

5,Ne mindig az 'életeden/jövődön stresszelj.

Ha teheted,mozdulj ki családdal,barátokkal.

Ne szégyeld/titkold a betegséged.Csak rosszabb.(De így vendégségbe nem kerülsz kellemetlen helyzetbe;például hogy nem fogadsz el alkoholt)

2018. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem utalom magam, de semmi se kot le es a legkisebb dolgok is felidegesitenek, ezert altalaban egesz nap agyban vagyok, csak igy tudom ep esszel atveszelni a napot.
2018. júl. 1. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolkodj (komolyan mondom)

A körülményekhez képest próbáld magad a lehető legjobban érezni.

2018. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A "ne gondolkozz"-on gondolkozom en is, illetve nem gondolkozom :) barmi aron le kellene kotnom magam, csak nem megy.
2018. júl. 1. 16:53
 5/8 anonim ***** válasza:
gyógyszerrel. meg kell találni a megfelelőt, nekem 2 évbe telt de végre meg van az igazi.
2018. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En mar mindet kiprobaltam, ami a piacon van. A mostani valt be a legjobban, de meg igy is vannak rosszabb idoszakaszaim, amikor annyira elhatalmasodik rajtam, hogy ugy latszik az se segit.
2018. júl. 3. 06:59
 7/8 anonim ***** válasza:
próbáltad a brintellixet? még próba szakaszban van, nem sokaknak írják fel. én is mindegyik másikat kipróbáltam de csak ez használt.
2018. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatból mondom, hogy mozdulj ki. Én mielőtt megyek valahova mindig szorongok és nem is akarok menni igazat megvallva, de mikor már odaérek akkora ez elmúlik és addig sem gondolok a problémákra stb. Ha túl sokat vagy egyedül, túl sok mindenen gondolkodol, ami csak rosszabbítja a helyzetet. :\ Egyébként a zenehallgatás nekem sokat segít. Plusz gondolkodj el miért vagy ennyire szomorú és amin tudsz változtatni, próbáld meg.:)
2018. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!