Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mért van hányingerem emberek...

Mért van hányingerem emberek között?

Figyelt kérdés

Ha bármilyen kis inger ér (pl ha elmegyek szórakozni, vagy vendégségbe valahova) erős hányingerem lesz.


Már kb 2-3 hete nem tudok enni normálisan mert hányingerem lesz már kevés kajától is. Olyan mint ha a gyomorszájam összeszűkült volna és nem fogadná be az ételt.


Nagyon zavaró hogy nem tudok nyugodtan emberek közt lenni mert félek hogy behányok. Régebben nem volt ilyen problémám. Nem vagyok vagy nem tudok róla hogy bármilyen stressznek ki lennék téve. De szerintem csak stressz az oka.


Milyen gyógymódot tudnátok javasolni?



2018. júl. 1. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, az én pszichogén köhögésemre hasonlít. Ha hirtelen erős stressz ér, vagyis ha nagyon felidegesít valaki akkor emberek közt pszichésen köhögök. Ez hosszú idő után szokott elmúlni. Ilyenkor idehaza az embermentes természetben vagy például a szomszéd Ausztriában emberek közt sem köhögök.

Amit leírtál, szintén pszichés okokból lehet. Olyanra tippelek, hogy például iskolában vagy munkahelyen emberek közt valami negatív hatás miatt elkezdett hányingered lenni. És ha embertömeget észlelsz bárhol, akkor ismét hányinger párosul hozzá.

2018. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Embermentes közegben elmúlik? Én inkább úgy gondolom hogy mimnél többször kéne emberek közé mennem. Csak hát nehéz emberek között lenni ha csak arra tudok gondolni hogy hánynom kell meg a hogy hova hányjak...
2018. júl. 2. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz és mond el a tüneteidet neki. Fog segíteni neked.
2018. júl. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!