Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi értelme a videojáték iparnak?

Mi értelme a videojáték iparnak?

Figyelt kérdés
Csak pusztít, rombol , felesleges időtöltés.

#játék #függőség #felesleges milliárdok
2018. júl. 4. 12:43
 1/8 anonim válasza:
45%
Köszönjük, hogy eldöntöd helyettünk, hogy mi felesleges és mi nem.
2018. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
40%

Nyilván a gagyi játékoknak nem sok értelme van, de vannak elég igényes játékok.

Én például nagyon szeretem, ha egy játéknak van egy hangulata, az már rossz nem lehet.

2018. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Ez most pont olyan volt, hogy néha deathmetalt hallgatok és akkor jöhetnek is értem, mert őrült vagyok meg pszichopata.

Feszültséglevezetés stb. Tökéletesen jó időtöltés. A horgászatnak mi értelme? Az ilyen kérdéseknek mi értelme?

Nem azzal van a baj, hogy azt gondolod róluk, hogy értelmetlenek, hanem hogy a kérdésből az jön le, hogy te ezt eldöntötted és olyan válaszokat vársz, amik majd megerősítenek.

2018. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
50%

Neked azért jó mert szórakoztat, élvezed vele a játékot.

A videójáték gyártójának azért jó,mert pénzt kap érte.

Szerintem a függőség egy külön probléma.

2018. júl. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén akkor a filmeknek mi értelme van ? A könyveknek mi értelme van (szerintem van szintén gagyi ostoba könyv is ) Szeretek videójátékozni,időként szeretek is belőle vásárolni ha éppen engedi az anyagi helyzetem.És néha elég érdekes dolgokra lehet belőle rájönni pl gta ha nem is burkoltan de rejt magában fekete humorban gazdag társadalom kritikát.Ja és igen kis gyerekként baromi sokat játszottam mégse lőttem agyon senkit,jé hát nem durva ? Amúgy egy romboló dolog van a földön és az maga az ember :D
2018. júl. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meglepő lesz, de én is kockulok , keményen. Csak kíváncsi voltam, ha provokatív szerűen írom ki a kérdést, milyen válaszokat kapok majd.😁🤷‍♂️
2018. júl. 5. 09:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul troll vagy. :D felírhatod a listára. :D
2018. júl. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ment a zöld.😁😁🤷‍♂️
2018. júl. 6. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!