Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki betegesen zavarban van? Hová tudnék fordulni ezzel?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, de gyerek korom óta fent áll ez a helyzet, hogy bármit teszek, vagy mondok, azt gondolom róla hogy nem jó, vagy jajj mit fognak most szólni.

Még nincsen párkapcsolatom, de már előre azon aggódom,és félek, hogy mit fogok elrontani, vagy mit szól majd hozzám a párom, esetleg a szülei.

Itthon is ez van, hogyha szólok valakihez, akkor azon parázom hogy nem bántottam-e meg, agy nem voltam-e túl nyálas, meg ilyesmi.


2018. júl. 5. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Egy jó kineziológus tud segíteni, teljesen fel tudja oldani ezeket a gátlásokat és szorongást!
2018. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pszichiáter
2018. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Generalizált szorongásod van és megfelelési kényszered. Pszichológus, pszichiáter kicsit tud segíteni, sokat meg te saját magadon. Kezdésnek olvasgass kicsit e két témáról.
2018. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!