Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológusommal csúnyán...

Pszichológusommal csúnyán összevesztem. Van innen még tovább? Vagy vége a terápiának?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy alakult hogy csúnyán összevesztem már két héten belül másodszor a pszichológusommal. Az első összeveszésnél az volt a bajom hogy nem nagyon foglalkozott velem. Sőt még ásított is az ülésen és ezt hangosan szóvá tettem neki.


Most pedig mondta hogy felemeli majd az órabért egy hónap múlva. Na ez megint kiborított mondtam h. de hát én már járok hozzá sok ideje velem tehetne engedményt. Erre magyaráz ezt azt. Na utánna meg mondtam neki hogy semmit se tud csak a sablon szövegeket mondani, rosszul vagyok továbbra is ja és hogy nem akarok még több pofont adni a szarnak úgyhogy én befejeztem és soha többet nem megyek hozzá mondtam neki.


De most meg pár nappal később már nagyon bánom és ki akarok vele békülni. Mit tegyek? Vagy hagyjam az egészet?



2018. júl. 8. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Ásítás azt jelzi nincs levegő ...
2018. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez edd megleves lett.. kellett pattogni...:D
2018. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kibékülhetsz vele, de szerintem akivel nem megy a közös munka, azt nem kell erőltetni. A pszichológia sajnos ilyen, csak akkor működik, ha mindkét fél konstruktívan áll hozzá.

Szerintem mondd meg neki, hogy - nyilván állapotodból kifolyólag - elveszítetted a fejedet, köszönd meg a munkáját, de közöld vele, hogy szeretnél mást keresni, mivel úgy látod, hogy nem tudsz együttműködni vele. HA értelmes pszichológus, akkor természetesen megérti.

2018. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ennyiből, amit leírtál, indokolatlanul túlreagáltad a semmit...

A tarifa-emelés egy kapitalista világban - sajnos - természetes dolog, a boltban is, amit most megkapsz 100 forintért, 10 év múlva garantáltan többe fog kerülni.

Az ásítás meg egyáltalán nem biztos, hogy a figyelmetlenség és az unalom jele. Lehet egyszerű fáradtság is, ki tudja, milyen nap volt mögötte, mielőtt megérkeztél hozzá...

2018. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen igazad van. Jól tetted, hogy kiosztottad. Ilyet mondani egy páciens társaságában, hogy felemeli majd az órabért stb. Bunkóság. Javaslom, hogy keress egy jó kineziológust, aki nem beszélget tízezrekért, hanem csinális is valamit. Tudom miről beszélek....

Hagy a francba ezt a botcsinálta pszichológust, hisz eddig se használt semmit.

2018. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ne erőltesd. Az összeveszés itt nem volt indokolt, de valójában ez csak azt jelenti, hogy nem tudtok együtt dolgozni. Keress másikat, annyi van még és ki tudja, lehet, hogy sokkal jobban meg leszel vele elégedve.
2018. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!