Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokott vége lenni egy...

Hogyan szokott vége lenni egy pszichoterápiának, normálisan? Többi lent.

Figyelt kérdés

Majdnem másfél éve jártam pszichoterápiára.A barataim eszrevetelei vegett is,es En is ereztem,h egyre rosszabb iranyba haladunk,mondtam a Dokinak,h most jovok utoljara. /Tb alapon jartam/. Nem csak gyogyszert irt fel rendesen tartott terapiat. Viszont teljesen elvesztettem magam,es egyre rosszabbul lettem terapiak utan.meg nagyobb teherrel tavoztam.viszont kozbe megkedveltem az orvost. Az normalis ha nehezen valtam el lelekben Tole?Mmint h par het utan is meg eszembe jut es nekem lesz lelkifurkam mindenert?Mert az egy dolog,h en.ezt mondtam,h nem megyek,de a vegen az jott ki h menjek csak hagyj.irjon fel meg 4 gyogyszert....es en mondtam h nem szedem.O meg h muszaj mert megyek lejebb es csak igy birnam a terapiat. Hol ott azt latjuk,h O vitt le ilyen melysegekbe...aztan vrgulis elkuldtek h vagy szedem a gyogyszereket vgy viszlat keressek mast.jelenleg mast se fogok keresni.ugyanis sokkal jobban erzem magam ha vegre nem kell jarnom 1 szakemberhez.

Szoval oke h en ezt mindtam,de lehet fokozatosan kellett vna elvalni?vgy mindegy.tegyem tul magam rajta es ha jol erzem magam vegre eljem az eletem es csá?:)



2018. júl. 2. 16:13
 1/1 anonim válasza:
ez csak rombolt teged, eleve a vegen is eleg zsarolo volt. az meg, h egy ilyen undok emberhez ragaszkodsz tenyleg azt jelemti, h erzelmileg zsarolt es rosszabb lett, tobb kart okozott.
2018. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!