Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A többi tini is ilyen? Vannak...

A többi tini is ilyen? Vannak másoknak is ilyen problémái?

Figyelt kérdés

A minap találtam egy csomó félét a bőröm alatt a nyakamon. Természetesen rögtön a rák ugrott be. Persze lehet hogy eddig is ott volt, lehet meg sincs nagyobbodva csak bebeszélem magamnak. Rögtön elkezdtem utánanézni a tüneteknek, bepánikoltam, nem tudtam aludni... Szinte már úgy bebeszétem az egészet, hogy egész nap betegnek éreztem magam, gyengének stb. Emmellet napi szinten vannak halállal kapcsolatos gondolataim, mi lenne ha meghalnék, vagy mi lenne ha szüleimmel lenne valami, és ilyenkor mikor elképzelem rettenetesen rosszul érzem magam... Napi szinten gyötörnek nagyon sokszor halállal/betegségekkel kapcsolatos félelmek a fejemben.. Hihetetlen borzasztó érzés. Persze ez pár napig tart aztán elmúlik, egy ideig jól vagyok aztán megint előjön. Más velem egykorúak is vannak így?

Teljesen össze vagyok zavarodva.



2018. júl. 14. 01:21
 1/5 A kérdező kommentje:
16 éves fiú vagyok.
2018. júl. 14. 01:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez az úgynevezett lipóma, azaz zsírcsomó, teljesen ártalmatlan. Nekem is tizenévesen kezdett előjönni, van a karomon, lábamon, hasamon is. Lehetőleg ne nyomkodd.
2018. júl. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Remélem hogy az, igazából a nyakam oldalán van és jól tudom mozgatni/kiemelni, ha sokat nyomogatom egy idő után fáj, 1 hónapja vettem észre azóta nem nőtt
2018. júl. 14. 02:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyirokcsomo. Nekem is ki lehet tapintani. Teljesen normalis a jelenletuk. Ha hirtelen kezd el megnoni nagyra, akkor lehet baj, de akkor sem feltetlenul rak.
2018. júl. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menj el pszichológushoz, már nem azért, mert mentálisan beteg lennél, hanem azért, hogy ilyen gondolatok ne gyötörjenek lelkileg. Ha ezeket nem teszed helyre magadban, akkor sok gondod lesz még.
2018. júl. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!