Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A gyász okozhat légzési...

A gyász okozhat légzési nehézségeket?

Figyelt kérdés
Nemrég elvesztettem valakit aki nagyon fontos volt nekem. Borzasztóan hiányzik és sokat sírok miatta. Pár napja néztem róla egy fényképet, és hirtelen olyan rosszul éreztem magam, levegőért kapkodtam és majd megszakadt a szívem, szó szerint. Ezt mi okozza?
2018. júl. 19. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bánat. A szívmegszakadásról hallottál már? nézz utána.
2018. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A szomorúság,a gyász érzése a tüdőt összeszorítja.A bordaközi izmok megfeszülnek,és nem engedik ateljes légzést.Dőlj hátra egy fotelben és végy nagy levegőket.

3-5 perc után szünni fog.a szorítás

2018. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is meghalt a párom, rám is többször rámjött hogy úgy éreztem megfulladok....
2018. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én édesanyám elvesztése után éreztem párszor úgy hogy nem kapok elég levegőt, főleg esténként jött rám... Nagyon rossz, amíg nem fogadod el a halálát addig ez nem fog elmúlni! Részvétem és sajnálom! Jobbulást!
2018. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!