Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi lehet? Alva járás vagy...

Ez mi lehet? Alva járás vagy valami más?

Figyelt kérdés

Észre vettem,hogy előfordulnak olyan dolgok amire nem emlékszek.

Pédáúl egyik nap mikor haza értem, kicsit lepihentem,majd arra keltem ,hogy csomó bizar és ilyesztő videót találtam magamról a telefonba amit most nem részletezek,de elég bizar dolgok voltak benne. nem emlékszek arra mikor készítettem.. Az se rémlett ,hogy egyáltalán készítettem,meg úgy semmire nem emlékeztem az egészből.Egyre gyakrabban történik ilyen,hogy bizar dolgokat csinállok aztán nem emlékszek rá csak ha valami nyomot hagytam pl videó,fotó,írás.


(tudom elhagzott már ez a kérdés,de ez inkább ez a kategória,meg egyszer itt is feltettem de valami sz.ar életű unalmába jelentette mert hogy ő nem hiszi el. Pedig ez az oldal arra lenne jó ,hogy megkérdezz olyat amit mástól nem mersz.van ez a problémám,én normállisan kérdeztem,az nem érdekel mit hisz más, ez velem történik meg nem mással,és ez egy létező betegség ha valaki nem emlékszik arra amit csinál.)


2018. júl. 22. 02:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy jelentés miatt és ok nélkül nem törölnek le semmit. Ezt is jelenteni fogják páran és törlik. Egyébként szerintem is kamu ez a történet, nem is csodálom ha tiltották. Ne haragudj, de ép eszű ember nem anonim irogatni kezd, hanem orvoshoz megy ilyen helyzetben.
2018. júl. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jó és mivel menjek egyáltalán orvoshos? Jó napit nem tudom mi a baj nem emlkészem.lehet alva járás vagy más.

Kell valami amiből kiindúl.

Amúgy meg nem kamu és mivel nem ismersz feleslegesen itéled kamunak.

Mi ebbe olyan hihetetlen? És aki álmába kirabol egy bankot??? Volt rá példa és kiderűlt hogy alva járó.

2018. júl. 22. 02:59
 3/9 A kérdező kommentje:
Kkor ennyi erővel pl a skizofrének is hazudnak.két személyeg egy testbe.ők se tudják ha bekattanak. Halvány kövésük nincs az egészről. Akkor ennyi erővel ők is hazudnak?
2018. júl. 22. 03:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Jézusom, miket zagyválsz?

Menj orvoshoz és kész. Ha ide le tudtad írni neki is el tudod mondani.

Hát persze. De aki kirabolt egy bankot álmában az kiírta ide? Nem. Mert akkora böszmeség lett volna mint ez a kérdés. Senki nem fogja tudni megmondani neked itt a gyakorin, hogy mi okból járkálsz és teszel egyebeket álmodban.

2018. júl. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De rippet tud adni! Egyáltalán milyen orvos kell.

Egy ember irt volna,mert sejtette mi lehet meg ajánlani akart valakit de nem tudtam már elolvasni ami fa.sza.

2018. júl. 22. 03:25
 6/9 A kérdező kommentje:
*tippet
2018. júl. 22. 03:26
 7/9 A kérdező kommentje:

Meg az ,hogy pl te nem tudod mi ez és nem tudsz tippet se adni aznem jelenti ,hogy más se rud. Lehet másnak is volt ilyen jellegű problémája és akkor az elmondhatja kihez ment, és mi volt.

Eleve az hülyeség hogyha nem tudod mi ez. Sejtésed sincs,nem volt ilyened,nem tudod hogy psichológus,idegsebész,alvászavar szakértő STb tudna mit mondani rá, igy felesleges válaszolni.

Meg jelentgeti össze vissza,mert ez legalább komolyab dolog mint öt percenként kiirkálni(mint eggyesek) hogy pl valaki beszélni?.

És pedig jol tettem ,hogy kiírtam,mert legalább valaki meg tudta volna mondani ki ért nagyon ehez,de hát volt egy aki okosnak akart itt tünni, azt inkább jelentget össze vissza,mert ő még nem látott ilyet.Az meg nem jeleni hogy nincs. Én se láttam még 3 személységű embert de tudom ,hogy vannak. Azok is szoktak itt kérdezi,és van hogy jön rendes válasz.igaz csak egy kettő a sok okos közt ,akit az idegesít,hogy erre nem tudja a választ inkább leáll kötekedni h kamu mert amit ő nem tud az akkor nincs is.

2018. júl. 22. 03:33
 8/9 anonim ***** válasza:
És mondd, te mi alapján döntötted el, hogy nem volt ilyen jellegű problémám? Csak én felemeltem a valogam és megkértem édesanyámat (akkor még vele éltem), hogy vigyen el pszichológushoz. Viszont én nem fogom itt kiteregetni neked a részleteket, hiába anonim. Nem tudom, csak figyelemre vágysz-e, de rossz helyen keresed.
2018. júl. 22. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem.azt szeretném kideríteni mi ez.

Ja.és ha volt ilyened nyilván nem a részletek érdekelnek hanem a végeredmény.

Nekem nem él egyik szülőm se,ugyhogy egyedűl kell keresni. Az orvos meg olyan hogy elmegyek,és mit mond? Ách..csak skizofrénia..szerinted nem mentem már el?? De pont ezért nem megyek több helyre mert elmondom mi van és minden vizsgálat nélkül rávágja ,hogy skizofrénia.akinek meg volt ilyene az meg eleve nem leálna kötekedni hogy ez kamu,hanem rudná akkor hogy mi ez de mind egy.

Az össues szihiáter ezzel jön,de csak rávágják hát látszik! Igy felesleges menni. Ezért kérdezem mert ha valakinek volt ilyenje az valószínűleg tudja. És nem elkezd piszkállodni,hanem ha tényleg akar segíteni,mert erre való ez az oldal,akkor elmondja hogy .szia volt velem is ez, elmentem X Y nevű doktorhoz,és elmondta ,hogy ez pl.amnézia. Ennyi.

Ha meg ugyse irod le akkor meg felesleges válaszolni. De mivel eleve kamunak hitted,akkor nekem se kötelező elhinni volt e ilyened,a másik,hogy akkor meg ha a neked volt,akkor nekem miért ne lehetne? Kicsit se fura

2018. júl. 22. 03:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!