Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan segítsek rajta?

Hogyan segítsek rajta?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek.Megismertem egy lányt aki bent van a pszichiátrián.Az a gondja hogy ő meg van róla győződve hogy kb 4 ember egy géppel ráállt az agyának a hullámjaira és megváltoztatják a gondolkodását.Sőt amit beszélünk azt is lereagálják.Ezért fél év alatt kicsit más ember lett.Csak ezt senki nem hitte el neki és azt mondták hogy ez a skizofrénia kezdődő tünetei, ezért került be.

Ilyen hogy létezhet?Én elhittem neki, mert nem akartam megbántani, de elég hihetetlen történet.Szóval ha valakinek van valami tippje hogy milyen szakember segíthet vagy én mit csináljak az légyszíves segítsen.Köszönöm!


2010. jún. 18. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszerekkel tünetmentessé lehet tenni.
2010. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ,te itt semmit nem tudsz csinálni. Nyilván azért van bent a pszichiátrián, mert kezelni kell.

Tehát szakemberek felügyelete alatt áll, ők tudják csak megmondani,mi a teendő, de ez persze nagyban függ a lány állapotától.

2010. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ront az állapotán, hogy rábólintasz a téveszméire.
2010. jún. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!