Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek az öngyilkos...

Joker 89 kérdése:

Mi a véleményetek az öngyilkosságról?

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Nem értek egyet vele.
2018. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
6%
Csináld csak.
2018. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
gyáva, önző tett.
2018. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10%
Fáj
2018. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Az öngyilkosság az utolsó menekülés a kilátástalan szenvedés elől. Egyáltalán nem gyávaság, ezt csak azok az emberek mondják, akik még életükben nem szenvedtek lelki vagy fizikai sérelmeket, akik még életükben nem szenvedtek depresszióban. Nagyon könnyű más emberek döntései felett ítélkezni, de nem tudhatod mit érez az aki végül öngyilkos lesz.
2018. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
7%
Az a véleményem, hogy hülyeség! Mert minden ember boldognak születik, csak neveltetése teszi azzá akivé válik! De az étrendje még jobban befolyásolja azt!
2018. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Az utolsó valami szörnyen korlátolt ember lehet.
2018. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Végtelenül szomorú.
2018. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
79%
A 6-ost (15:20) tökön kéne rúgni egy acélbetétessel
2018. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Mindaddig gyáva, borzalmas, érthetetlen dolognak tarottam, amíg én magam depressziós nem lettem. Nincs annál semmi borzalmasabb, mint amikor a saját elméd a legnagyobb ellenséged. Világéletemben agilis, jó kedélyű, pozitív, ember voltam, meg mertem volna esküdni, hogy én sosem leszek depressziós. Igazán nem is hittem benne, hogy létezik ilyen. Azt meg főleg nem tudtam, hogy ez nem egy hangulat vagy érzés, hanem egy betegség. Aztán amikor hirtelen a semmiből lecsapott rám, mindent megértettem. Soha többé nem gondoltam már úgy az öngyilkosokra/öngyilkosságra, mint előtte. A hónapokig tartó (és máig vissza-visszatérő) mindent átható, agyamat elöntő, összes érzékszervemet sivárrá tevő szürkeség, reménytelenség, üresség, kilátástalanság, örömképtelenség, szorongás teljesen felemésztett, és csak a halál tűnt az egyedüli kiútnak. Azonban még arra is képtelen voltam, hogy elgondolkozzam rajta, hogyan lehetne kivitelezni. Aki megússza ezt a betegséget, az hihetetlenül szerecsés. Nekem minden testi betegségnél rosszabb volt. Bocsánat, hogy sokat írtam. 22/L
2018. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!