Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől ilyen realisztikusak az...

NekoOo kérdése:

Mitől ilyen realisztikusak az álmaim? Mitől lehet napi *sok* deja vu érzésem?

Figyelt kérdés

Nagyon durván realisztikus álmaim vannak. Éjjel felkelek es nem tudom, hogy most a valóságban vagyok-e vagy álmodom még, hogy élek -e egyáltalán. Az álmaim nem feltétlenül rosszak, csak durván valóságosak, ami sajnos erősen frusztral.

A deja vu is szinten panikot kelt bennem. Ha álmodok valamit es hasonlo történik a valóságban, akkor jon a deja vu, majd a frusztrált érzés. De szinte bármitol előjön a deja vu érzése.



2018. júl. 29. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nikola Tesla életének leírásában lehet olvasni ilyet hogy gyakran nem tudta megkülönböztetni a képzeletét a valóságtól mert a képzelete annyira valóságosnak tűnt.

Én teljesen természetesnek tartom azt hogy valaki elképzel valamit (főleg félálomban amikor nyugodt az agy), majd utána akarva vagy akaratlanul de úgy alakítja az életét hogy megvalósul amit elképzelt. Sőt, inkább a mai rohanó világot nem tartom természetesnek amiért nem használjuk ki eléggé az elménk adta lehetőségeket. Agykontroll, Teremtő Képzelet és Vonzás Törvénye néven is emlegetik ezt a jelenséget.


"A képzelet fontosabb a tudománynál!"

(Einstein)


Megértem hogy megijeszt amit leírtál mert én is ledöbbentem néhány élményemen, de aztán teljesen természetes lett. Annyira hogy ha nem alkalmazom akkor biztos hogy rendezetlen lesz az életem, ha pedig igen akkor életem minden téren szuper és rendezett.

2018. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Váó.

Első.. Köszönöm. Őszintén, arra számítottam, hogy ki fognak nevetni, amiért ilyen "butasagoktol" parázok.

Az az igazság, hogy egyelore félek aludni, mivan ha megint liderces, valóságos álmaim lesznek. A szep "kepzelgeseket",álmokat szeretem, csak a lidercesek igencsak megsütik az ember napját es frusztraljak.

Ez egy igazan megnyugtató válasz volt. Köszönöm

2018. júl. 30. 21:30
 3/4 jos80 válasza:
Bakker!!!nekem is vannak hasonló élményeim...
2018. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És hogy éled meg? :)
2018. aug. 6. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!