Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

van ugy h nem erzek semmit az emberek iránt. a gyerekeket meg egyáltalán nem szeretem . elvagyok velük meg minden de ... nem . sokszor nem tudom őszintén mosolyogni tettettek nagyon sok mindent . megvezetem az embereket . e mellett senkiben sem tudok bízni.

gondolkodtam azon h ha meghalnának a nagyszüleim vagy a szüleim éreznek e valamit egyáltalán. veres dolgokat nem néztem horrort ilyesmit soha . nem tudom h félnék e tőle vagy teljes nyugalommal néznem e ahogy embereket csonkítanák. nem mindig van empátiám az emberek iránt. szeretek egyedül lenni . de am vannak barátaim is és most fogok menni gimibe is . szociopata vagyok vagy mi ez nálam h nem erzek semmit se


2018. aug. 6. 10:16
 1/1 Norbi658441 válasza:
Gimibe próbálj megismerni minnél több embert és hadd, hogy történjenek a dolgok.Próbálj meg átélni minnél több pozitív dolgot és szerintem jobbra fog fordulni minden.Próbáld élvezni az adott helyzeteket,próbálj ki új dolgokat amik eddig nem sikerültek vagy féltél tőle és ne gondolj erre hogy milyen negatív ember vagy.Csak pozitívan, keress egy közeli barátot akivel mindent meg tudsz beszélni és hidd el jobb lesz!
2018. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!