Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszios vagyok?

Depresszios vagyok?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem tudok mit kezdeni a helyzettel, nem tudok senkivel sem beszelni errol, vagy segitseget kerni, ugyhogy ugy dontottem hozzatok fordulok.

Az elmult kb fel evben sok stressz, csalodas es fajdalom ert. Eleinte csak feszult es ideges voltam, azonban kb masfel honapja megindultam lefele a lejton. Folyamatosan levert es ingerult vagyok, allandoan sirok vagy majdnem sirok. Van, hogy csak bamulok magam ele. Nehezen alszom el, azonban megnott az alvasigenyem, az eddigi 5-6 ora helyett 9-11 orat alszom, es meg ezutan is almosnak, faradtnak erzem magam egesznap. Nehezen tudok odafigyelni masokra amikor beszelnek hozzam, az esetek nagy reszeben azt sem tudom pontosan, hogy mirol is van szo, illetve elofordul egyre tobbszor, hogy mikor hozzamszolnak egybol kiabalva, flegman, elutasitoan reagalok. Mindent tamadasnak veszek es ugy erzem, hogy mindenki minden szavaval szandekosan belem akar rugni. Nincs kedvem kimozdulni, sot meg interneten is nehezemre esik beszelgetni a barataimmal. Szexrol annyit, hogy vagyom ra, de kozben gyakran megunom es arra varok, hogy vege legyen. Depresszios lennek vagy mi ez? Mit kellene tennem?



2018. aug. 7. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez depressziónak hangzik. Fordulj szakemberhez.
2018. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik. De ha szeretnél beszélgetni, írj nyugodtan bármikor :)
2018. aug. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!