Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek a szerencsejátákna...

Szerintetek a szerencsejátákna (online sportfogadás föleg) hosszútávon milyen következményei lehetnek? Megéri belefolyni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 8. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Milyen következményei lehetnek? Az elcseszett pénzen kívül gondolod?
2018. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Tiszta mámor lehet. az ember még annyit sem ér az apjának, hogy ne ugyanazt a nevet adja mint a testvérének. Ennyire fáj megerőltetni az agyad a gyerekért?
2018. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezt nem ide akartam...
2018. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1# Igen, az anyagiakon kívül is
2018. aug. 8. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Pl egy jó nagy nyeremény.
2018. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen, megéri belefolyni, de komoly önuralommal. Rengeteg időt bele kell ölnöd, hogy verd a bookmakereket.
2018. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég sok stresszel jár. Valóban sok önuralom és önkontroll kell hozzá, de a siker sosem garantált. És ha túl jó leszel benne, a fogadó irodák szépen elkezdenek korlátozni, majd letiltani.
2020. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem éri meg sok energiát, pénzt fektetni ebbe.

Szoktam lottózni, mértékkel, és valamiért hosszú évek óta ugyanazokat a szerencsétlen figurákat látom ott lógni a környéki lottózókban és körülötte.

Ha egész napjaikat ebbe ölik évek óta, és még mindig nem jött össze, akkor szerintem nem éri meg.

Annyit megér szerintem, hogy heti párszáz forint befektetéssel megadd az esélyt, de ennél többet nem.

2022. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!