Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyen érzés lehet egy nagy...

Ilyen érzés lehet egy nagy hitel tartozást kezelni?

Figyelt kérdés
Röviden annyi, hogy abbahagyok egy egyetemi képzést - az indok az mindegy, - és tudom, hogy lesz tartozás emiatt. Gyakorlatilag amikor felismertem , hogy már részemről járhatatlan az ut, elmentem passzivra és 1 (!!!) héten belül munkába álltam . Jelenleg is van főállásom + mellék. Tudom , hogy hazai munkávallalassal ki lehet váltani majd a dolgot, és több címszó alatt is lehet fellebbezni, ha majd jön a papír arról, mennyit kell befizetnem, már mindennek utána néztem elég rendesen, DE: nagyon rosszul kezelem sokszor ezt az egészet. Nem bizok magamban , hogy akkor is lenne bejelentett munkám, mikor majd fellebbezni kell, pedig 4 féle terv is készült ezügyben , hogy lehetne orvosolni a dolgot. Pl családi vállalkozásba bejelentés stb. De azt szánalombol nem akarnám , az az utolsó . Szerintetek túlgondolom ezt a problémát és ha már elhatároztam , hogy dolgozok nem lehet nagy probléma ? Mindig szorongó voltam , most meg 10x olyan vagyok emiatt. Néha aludni is nehéz emiatt. Várom a véleményeket , de olyat kérlek ne, hogy csinaljam tovább mert több szempontból nem fog menni. Köszi, 23/F

2018. aug. 15. 01:47
 1/3 anonim ***** válasza:

inkább ilyen:

[link]

2018. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát gondolom diákhitelt vettél fel. Dolgozz kitartóan, aztán ha egy szakmában jó vagy és kitartóan műveled, akkor nőhet a fizó is és egy idő után ki tudod fizetni egyben a diákhiteled. Több százezer diák vette fel már eddig a diákhitelt szóval nem vagy egyedül. Be kell nyelni, hogy ezt buktad. Én is hagytam abba képzést, de kifizettem becsülettel.
2018. aug. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kemény cikk, basszus. Köszönöm amúgy, majd megoldódik úgyis .
2018. aug. 16. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!