Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha öngyilkosságot kísérelek...

Ha öngyilkosságot kísérelek meg, kirúgnak a munkából?

Figyelt kérdés
Márha nem sikerül.

2018. aug. 15. 11:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a munkáltató tudtára jut és ez a cselekedet hatással van a munkádra(melyikre ne lenne egy ilyen labilis idegi állapot?), akkor természetesen igen.
2018. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Igen, úgyhogy nem érdemes megpróbálni.
2018. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
De ha már nem birom tovább, elöbb utobb ugyis megteszem. Akár most is megtennem szívesen. De délutános vagyok. Meg szálláson. Nem tudom hol lenne megfelelő.
2018. aug. 15. 12:07
 4/28 Manócska1 ***** válasza:
74%
ne tedd meg! ha gondolod írj privátban hátha tudok segíteni..
2018. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha foglalkozol azzal, hogy mi lesz a munkáddal, jövődel akkor, ha nem sikerül, akkor te nem akarsz igazán meghalni. Keress, kérj segítséget, van rengeteg lelkisegély vonal, ahol foglalkoznak ilyen gondolatokat dédelgetőkkel is, és tudnak biztosan ajánlani szakértő segítséget.
2018. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Miért akarsz öngyilkos lenni? Milyen problémáid vannak?
2018. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Miért akarnám igazából megölni magam? Azt szeretném, ha valaki megértene, ha segítenének. Figyelemkeltést szeretnék. Ordítás helyett hogy segítsetek!
2018. aug. 17. 21:16
 8/28 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy neked milyen problémáid vannak. Nálam az introvertáltságom miatt magány, majd depresszió alakult ki, aztán öngyilkossági gondolatok. Magányos lettem mert sosem tudtam igazán beszélgetést kezdeményezni idegenekkel, rosszul éreztem magam több ember közelében, pedig a világon mindennél jobban szerettem volna egy barátnőt aki egyben a legjobb barátom is, nem pedig ezt a felszínes, csakis szexualitásra épülő "párkapcsolatnak" hívott legfeljebb 2-3 évig tartó akármit, amiben a legtöbb korombeli él.

Ha gondolod írj privátba, szívesen meghallgatlak :)

2018. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Gyakran érzem hogy nagyon fáradt vagyok lelkileg. Belefáradtam mindenbe, és látom hogy mi alapján mérik fel egy ember értékét. Én például társadalmilag egy senki vagyok. Nincs főiskolám, se jómódú nem vagyok, csak egy sima munkás. Nem volt anyuci meg apuci meg nagyi, meg nincs sehol protekcióm se ismertségem semmi. Egy nulla vagyok. Ezt érzem. Senkim sincs. Ja, és most az jön, hogy mások még rosszabb helyzetbe vannak.. csak ezzel ne hozakodjatok elő! Egy senkinek érzem magam. Ezt sugallja nekem a saját belsőm. Ráadásul elfáradt és megkeseredett. De tudom h ez is mind az én hibám, ezt teremtettem meg, nem tudom képes leszek e ebböl kijutni, meg egyáltalán megéri e a fáradtságot. Most a saját elmém ellen kell küzdenem. Rosszakat üzen nekem.
2018. aug. 17. 23:58
 10/28 anonim ***** válasza:

"Én például társadalmilag egy senki vagyok. Nincs főiskolám"


Hát akkor nosza: felvi.hu.


"Ráadásul elfáradt..."


Ez akár csak attól is lehet, hogy nem alszod ki magad rendszeresen, nem eszel normálisan, vitaminhiányos vagy, ilyesmi. Nem olyan nehéz rajta változtatni. Hánytól hányig szoktál aludni?

2018. aug. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!