Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak olyan emberek, akik...

Vannak olyan emberek, akik régóta tervezgetik az öngyilkosságot és mindenki kiröhögi őket, de ők tényleg komolyan gondolják?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy azt a tábort utálom a jobban, akik mindig azzal jönnek, hogy "ne add fel", "ne menekülj", "lesz még jobb az életed" "fiatal vagy még" és a többi, vagy azt, akik azzal, hogy "tedd meg" "úgy sem mered", "egy hülyével kevesebb, úgyis sok van mióta nincs Tajgetosz" illetve a "aki beszél róla az úgysem teszi meg soha".

2018. ápr. 19. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak. Mindenki, akinek befejezett öngyilkossági kísérlete van, ilyen. Már ha ez volt a kérdés.
2018. ápr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szenes43 ***** válasza:
100%
Mindenki maga dönt a sorsa felől. A minap kaptam azt a hírt hogy egy régi munkatársam felment a padlásra egy darab kötéllel és felakasztotta magát. A felesége most intézi a temetését. Állítólag beteg volt.Kb.olyan idős volt mint én.Senki nem vágyik arra hogy egy ágyba a saját szarába s húgyában fetrengve fejezze be,de mindenkiben van egy túlélési ösztön és akinek ezt sikerül legyűrni az a padláson meg is teszi. Én nem kívánok az egyik esetben sem helyeseli vagy elítélni a személy döntését ha nem alkoholos vagy kábszer hatása alatt teszi.
2018. ápr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Van ilyen én csak egyszer próbáltam meg, nekem csak azt mondták, hogy beteg, idióta ember vagyok. Nem lett jobb. Ebben a helyzetben meg senki nem akarta azt mondani, hogy lesz majd jobb hanem kórházba küldtek... Ez csak az én véleményem.
2018. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

van ilyen bizony. én is. tervezgetem, eszközöket szereztem be, és a helyet nézegetem....tutira akarok menni.

ne találjanak rám idő előtt, mert utána meghurcolnak, pedig nem tartom magam idiótának, vagy betegnek, csak a saját életemet a saját döntésemmel szeretném irányítani. másokéba nem szólnék bele, ezért furcsa hogy mások elítélik az öngyilkos gondolatokat? mifasz közük hozzá?

2018. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!