Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért mondják, hogy beteg vagyok?

Miért mondják, hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés
A környezetem, legalábbis akik behatóbban ismernek pl. család, nem egyszer mondták hogy valami baj van nálam. Azt én is tudom hogy más vagyok mint a többi ember de nem értem, ez miért rossz. 9 évesen részletesen könyvet írtam arról, hogyan ölném meg azt, akit nem kedvelek, még rajzoltam is mellé. A macskámat ha rosszat csinált, bántottam is, de akkor, amikor senki nem látta mert csak én voltam otthon. Az iskolában gyakran verekedtem, élveztem provokálni, és kölcsön kenyér visszajár alapon minden ellenségemnek a többszörösét adtam vissza. Ha a társadalom szerint " rosszat" tettem csak kiröhögtem őket, és ez így megy mind a mai napig. Miután ilyesmiket teszek, nem érzek bűntudatot, sőt, inkább öröm tölt el, mert szerintem megérdemelték. Viszont kívülről elég intelligens vagyok, főleg a koromhoz képest. Szeretek írni, olvasni, művelni magam hogy ez egy nap a hasznomra is válhasson. Látszólag sok barátom is van mert mindig tudom mit kell mondani adott emberek közt, bár ezeket nem igazán gondolom komolyan, csak azért mondom, hogy megnyerjem őket. Ahogy idősebb lettem, rájöttem arra is, hogyan lehet kontroll alatt tartani a kivitelezését azon tetteknek, melyeket ez a társadalom nem vél elfogadhatónak. Miért zavarnak ezek másokat? Szerintem ez normális. 18/l

2018. aug. 15. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Más szóval pszichopata vagy? Az nem túl jó a környezetednek.
2018. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasgass kicsit utána, mennyire jellemzők rád a pszichopaták tulajdonságai

2018. aug. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ez nem kamu, akkor tipikus pszichopata vagy, ami tényleg nem normális.
2018. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen a többiek jól mondják. Beteg vagy. És nem. Ez nem elítélendő. Segítségre szorulsz. Egyébként én is hasonló vgyok annyi külömbséggel hogy nem kötök bele ok nélkül senkibe és állatokat nem bántok.
2018. aug. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!