Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek normalis, hogy...

Szerintetek normalis, hogy sajat magamon nevetek a legtobbszor?

Figyelt kérdés
Oke nincsenek nagyon barataim, akiken rohognek, de van, hogy azon kapom magam, hogy sajat gondolataimon rohogok, hogy en mekkora hulye vagyok, hogy juthatnak ilyen baromsagok az eszembe...ha valaki latna ilyenkor, akkor tuti hulyenek nezne. Es en sem vagyok benne teljesen biztos, hogy nem vagyok az. Sokszor beszelek magamban ugy(sot szinte mindig) mintha mas embereknek beszelnek. Aztan meg ra is kerdezek, hogy "ertitek" stb... Nem tudom de szerintem nem vagyok teljesen komplett. Vagy masnal is vannak ilyen dolgok? Regen amikor voltak barataim szerintem nem csinaltam ilyen dolgokat, csak most nincs kivel beszelgetnem es talan azert, vagy nem tudom.
2018. aug. 17. 03:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesem normális akkor, ha nincsenek barátaid. Nekem ezt egy pszichológus mondta. Azzal viszont dolgozni kell, hogy legyenek kapcsolataid, mert ezek a fantáziák azt mutatják, hofy vágysz rá!
2018. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen. Régebben az ilyeneket alkalmazták udvari bolondnak.
2018. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!