Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánsok megölik az...

Antidepresszánsok megölik az érzelmeket?

Figyelt kérdés
Se szerelem, se szexuális vonzalom, se orgazmus, semmi, nagy üresség. napi 400 mg fevarint szedek súlyos kényszerbetegségemre. vannak olyanok akik ezt tapasztalták?
2010. jún. 21. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez sajnos az antidepresszánsok mellékhatása, letompítja az agyban zajló folyamatokat.(ezért okonakegy idő után impotenciát is)
2010. jún. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Utasinformátor válasza:
Tudomásom szerint kifejeztetten a kálium-klorid az az anyag, amely teljesen megszüntetheti baz érzelmeket. Ez egyéni érzékenység kérdése is. Szexuális vonzalom és orgazmus hiánya szerintem inkább eleve az alapbetegségből, a kényszerbetegség mellé szinte mindig párosulő depresszióból adódik. A szexuális vágyat a tesztoszterontermelés is és a partner feromonjai is fokozzák, ill. váltják ki, semmi köze az érzelmekhez tehát a szexuális vágynak, ám nem kizéárt, hogy a gyógyszer valamilyen fokú impotenciát okozhat, a tájákoztatóban nincsen ilyen írva? Konzultálj az orvosoddal, hogy nem megfelelő a gyógyszer.
2010. jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez a nihil-érzés szerintem is a depresszió tünete.Amúgy az antidepi csökkenti a nemi vágyat,de az érzelmeket nem tompítja el.
2010. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ezek vannak, csak az a ciki, hogy én már x éve abbahagytam a szedését.
2011. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, te rendbejöttél már? Közel egy éve szenvedek érzelmi tompultságtól és szexuális zavartól pár szem AD miatt.
2016. febr. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!