Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vékony, önbizalomhiányos,...

Vékony, önbizalomhiányos, vagy duci de magabiztos?

Figyelt kérdés
A tavasszal lefogytam, koplaltam, és elég csontosan nézek ki. Néha nem akarom belátni, de borzalmasan vékony lettem (162cm/56kg->46kg). Attól félek, hogy ha majd újra duci leszek, akkor senki sem fog hozzám közeledni,ezért inkább nem akarok visszahízni (viszont így nincs önbizalmam, amikor 56kg voltam, akkor volt több) Melyik éri meg jobban? Meg akarom tanulni értékelni önmagam.... 16/l (nagyon katyvasz lett, tudom, de a normális válaszadóknak előre is köszönöm🖤)

2018. aug. 20. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Szeretem 56 kilósan se voltál kövér. Amúgy meg inkább legyél magabiztos mint vézna.
2018. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne hízni akarj, hanem kezdj el sportolni és építs fel izmokat (is), akkor nem csontos leszel, hanem formás. Az, hogy közben a súlyod több,nem érdekes, ne a kilókat néd, hanem a látványt!
2018. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyi legyél, ahogy a legjobban érzed magad ❤
2018. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
A kapaszkodo jobb mintha szurna a csipocsontod!
2018. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!