Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti, hogy reagálnátok?

Ti, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Skizoaffektív lány vagyok.

Nemrég derült ki,hogy kényszerbeteg is.

Suerintetek elmondjam bárkinek is?

Felvállaljam?

Az emberek visszaélnének vele?

Ti,hogy reagálnátok,ha kiderülne egy barátotokról,párotokról,osztálytársatokról,gyereketekről,hogy ilyen problémája van és naponta 10 olyan gyógyszert szed amit 18 év alatt nem is lehetne?

Visszaélnétek vele?

Járnátok egy ilyen lánnyal?

Vélemény?

Az én helyembe titkolnátok,vagy felvállalnátok magatokat?

Ha valaki kérdezni akar valamit lehet jönni privátba.


2018. aug. 26. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem reklámoznám úton-útfélen, de a barátaimnak elmondanám. Aki szeret, az így is fog szeretni, aki meg emiatt elhagy, az soha nem volt a barátod. Ha valaki direktbe rákérdez, akkor tömören elmondanám, nem tagadnám le, de nem is ecsetelném részletekbe menően.

Én járnék veled, ha tetszenél, és én is neked.

2018. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell a homlokodra írnod, hogy beteg vagy, de nem is kell titkolni. Akivel közelebbi a kapcsolatod, annak nagy valószínűséggel úgyis elmondtad és a reakcióját is tudod azóta. Normális ember nem fog visszaélni vele. Felvállalni valamilyen módon fel kell, mert bárhol, ahol felvételizel az orvosi vizsgálatnál ott van a papíron, hogy eltitkolt betegséged nincs.
2018. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aki eddig őszintén szeretett az akkor is fog ha elmondod, a többi meg miért számít?

De persze nem fontos ezzel kezdeni minden beszélgetést...

2018. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én felvállalnám. Nem kürtölném szét ország-világnak de ha egy egyre erősödő baráti kapcsolatban vagyok akkor elmondanám mert szerintem egy ilyen betegségről az igazi barátoknak tudni kéne.


Őszintén megmondom sok normálatlan ember van de nem lehet megmondani biztosra hogy visszaél-e vele az illető.


Nem igazán befolyásolná a kapcsolatomat vele ígyis-úgyis szeretném.


Én biztosan nem élnék vissza vele sőt megpróbálnék

2018. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

*megpróbálnék segíteni neki


Hát mivel lány vagyok nem biztos :)


Én felvállalnám magam de mint mondtam nem kürtölném szét ország-világnak.


Bocsánat félrenyomtam! :)

2018. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!