Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek a szituációr...

Mi a véleményetek a szituációról? Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolatom fél éve.Ennek a srácnak/pusztán őszinteségből,tehát jó szándékkal úgymond/bemutattam a múltbéli énemet/ami nem volt túl szép,nem voltam jó kislány/.A reakciója erre az volt,hogy őt nem érdekli milyen voltam anno,a múlt az a múlt....Hiúan elhittem.Egy "exemmel" ő jóban van,bár ritkán találkoznak.Összefutottam a kedves "exszel",erre ő mondta hogy felhívta a mostani párom,nem is olyan rég,hogy beszélni szeretne vele,bár ez elég kínos téma.Szerintetek miről?Gondolom én,rólam.Jogosan érezhetem magam hátba támadva?Persze én erről a telefonbeszélgetésről nem lettem értesítve a mostani párom nem szólt.Az "ex" is gondolom csak azért mert szét akarhat választani minket...Hogy miért,csak gyanítom.Össze vagyok zavarodva,és fogalmam sincs mit gondoljak.Ti mit gondolnátok?Segítsetek nekem,légy szíves!!!
2010. szept. 11. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt mindent elmondtál, másrészt nem érdekli a múltad.
2010. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De vajon miért támad hátba?Különböző "kínos kérdésekkel"?Vagy én lihegem túl?!
2010. szept. 12. 08:07
 3/5 anonim ***** válasza:
A múltadat csak akkor mondd el, ha valakiben már megbízol. és igazán szeret. Ha igazán szeret megérti, ha nem ...akkor nincs mit várni egymástól.
2010. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha akar is, mi újat mondhat rólad?
2010. szept. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anniebianca válasza:
Ez csak egyszerű bekavarás. Gondolom nem túl békésen válhattatok el egymástól, és a tüske bennemaradt, amit vissza akar neked adni.Szerintem ha nem foglalkozol vele,idővel ez is lecseng, hiszen tudod, minden csoda 3 napig tart.:)
2010. szept. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!