Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kedves holgyek valjatok be...

Kedves holgyek valjatok be oszinten szeretnetek egy beszedhibas emberrel valamit is kezdeni, ha kiderul rolla hogy dadog? Es ha nem akkor hogy reagalnatok, illetve hogy kuldenetek el?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha dadog,hát dadog,én meg hadarok:-)Nem hinném,hogy nagy gáz lenne,ha egyébként beleillik az életem párja képbe.
2010. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ismerősöm is dadog, és megtalálta a párját. Nekem semmi bajoom nem lenne vele amúgy, csak a városba amikor vele vagyok akkor elég furcsa...
2010. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a legnagyobb hibája? Felszínesség lenne ilyesmi miatt máshogy nézni rá. A szemüvegesektől sem irtózom.
2010. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Nem hinném,hogy nagy gáz lenne,ha egyébként beleillik az életem párja képbe."

Egyetértek!

21

2010. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha annyira zavar akkor menj el logopédushoz, manapság már tudnak ilyenen segíteni. Tipp: Mielőtt kimondod a szót végy egy mély levegőt!
2010. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsi koromban én is dadogtam. Ha jó az ágyban, akkor miért ne? ott nem beszélni kell...
2010. jan. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az elöttem szólókhoz. Minden embernek megvan a saját hibája, és ha neked a dadogás akkor így kell elfogadni. De sztem nem gáz. Én amikor beszélek tiszta vörös leszek, és nem is lehet érteni amit mondok, ez a én tuljadonságom, a tied meg a dadogás. De sztem nem kell ezen szorongani meg stb. Biztos megtalálod majd a párod, hidd el ha igazán szeret elsőnek a belsőd fogja nézni, és nem azt hogy dadogsz e vagy nem. 17/L
2010. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sokféle beszédhibám van, örülök, ha egyáltalán megértenek:/
2010. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha dadog. Keresem a párom, és az egyik jelölt dadog.
2010. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!