Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha kiidegel a...

Mit tegyek ha kiidegel a szociális fóbiám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már 1 éve tudom,hogy nekem ilyenem van.

Én mindig másabb voltam,mint a többiek,csendesebb,zárkózottabb. És mindig amikor iskolába mentem mindig rosszul éreztem magam az emberek között. Minden lépésemet figyeltem és valami kínos történt velem,mindig úgy éreztem,hogy ez most a világvége.

Tavaly sikerült rájönnöm,hogy ez a betegség okozza mindezt,

de sehogy nem tudtam kezeltetni.

Néhány barátomnak elmondtam,de senki másnak nem tudtam erről beszélni.

Tudom,hogy talán csak egy pszichológus segíthet,de ahhoz,hogy elvigyek oda a szüleim beszélnem kellene velük erről és azt is tudom,hogy ha elmondanám nekik,hogy nekem ilyenem van,akkor semmiképpen nem hinnének nekem.

Ezért hozzátok fordulok segítségért,mert már érzem,hogy már megbolondít az a sok stressz,amit ez a betegség okoz nekem.


A válaszokat meg előre is nagyon köszönöm!



2018. aug. 29. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha beszélgetni szeretnél erről, írj.
2018. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet. Én sajnos elmondtam a szüleimnek pár hónapja, erre kiröhögtek, azóta is néha gúnyolódnak rajta. Apám legjobb ötlete az volt, hogy járjak én boltba, az majd megoldja.
2018. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 Ilyen szülőket... Én is jártam már előtte hasonlóan és ezért inkább ezt nem mondtam el nekik. Engem is egyfolytában azzal zaklatnak,hogy menjek el a boltba,de nem értik meg,hogy miért nem akarok menni.

Ha egyszer az életben hinnének nekem,akkor sem vinnének pszichológushoz,mert azt mondják,hogy oda a bolondok járnak.

Mindig azt mondják,hogy bolond vagyok,ennek ellenére nem tesznek semmit.

De ha az is vagyok,akkor miattuk van ez,mert fiú létemre nekik hála úgy kellett felnőnöm,mint Aranyhaj a toronyban.

Na de mindegy. Nagyon sajnállak és remélem hogy nemsokára mindkettőnknek jobb lesz valahogy.

2018. aug. 29. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Masszirzod vegig jo alaposan a fejed, jo alapossan mindenhol, de ne erobol. Szem es orr korul is. Fuleket is.


Ha nyugodtabb lettel irj ram.

2018. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már általános iskolás korom óta ezzel szenvedek. nem ismerek más életet csak ezt a szart amit most élek jobb lenne meghalni.

23/F

2018. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!