Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek van rá esely,...

Szerintetek van rá esely, hogy öngyilkos lesz? Nagyon féltem és nem tudom, hogy kezeljem a helyzetet.

Figyelt kérdés

A párom mentálisan nincs rendben. Önbizalomhiányos és nem igazán tudja kezelni az indulatait. Féltékeny, retteg, hogy elveszít, kiborul, ha nem körülötte ugrálok napi 24 órában, mégse teszi oda magát a kapcsolatban.(Nem lehet megbeszelni vele a problémákat, mert csak behisztizik. Nem akar elorelepest a kapcsolatban, mert ő fél mindenféle változástól). A szüleivel el akikkel nagyon rossz a kapcsolata, mégse mer onnan lelépni.

2 éven keresztül türelmes voltam és támogattam mindenben, de most már elég volt. Sajnos elég csúnya veszekedeseink voltak az elmúlt hetekben amiből neki az jött le, hogy én egy sz*rnak tartom pedig csak megmondtam, hogy nem rejthetjuk véka alá a problémákat többé, hanem ideje beszélni róla és megoldani, mert ez így nem jó. Ma nagyon osszevesztunk ezen és megmondtam, hogy akkor ennyi volt. Nagyon szeretem és hajlandó lennék még arra, hogy esélyt adjak neki, de most pár napig semmilyen kapcsolatot nem szeretnék vele ameddig lehiggadunk és ameddig atgondolja a dolgokat. Na igen, de nagyon félek, hogy azt fogja hinni, hogy végleg vége vagy, hogy mással vagyok es öngyilkos lesz. Nagyon csúnyán váltunk el. Mit gondoltok errol? Ő a nő. 36 éves.


2018. aug. 29. 23:21
 1/5 Flagstaff ***** válasza:
Szerintem ha szeretnél vele maradni, gyakorold a vele való kommunikációt. Mindenkivel lehet beszélni, csak mindenkivel másképp. Ha nem akarsz vele maradni, akkor meg ne törődj vele, az ő felelőssége, hogyan éli az életét, nem a tied.
2018. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hallottál már az érzelmi zsarolásról? Mert ez pont annak tűnik, ha ilyen nővel neked még terveid vannak, és hajlandó vagy a nyakadba venni egy ilyen terhet, akkor hajrá, csak az ilyen szünetelős dolgoknak sosem lesz vége, erre a különváláson kívül más megoldás nincs.


Gondolom hogy sajnálod, de magad ne vágd tönkre miatta, annyi nem ér egy ember, ezt megtapasztaltam.

26F

2018. aug. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam vele beszélni számtalanszor, de ha ő hisztizik akkor hisztizik és mondhatom szépen, mondhatom csúnyán én jövök ki rosszul az egészből. Pedig én mindig nyíltan és konkrétan próbáltam vele beszélni mindenről és tőle is ezt vártam volna.

Sose zsarolt azzal,hogy öngyilkos lesz. Ez az én fejemben van. De igazad van, magamat teszem vele tönkre. Viszont annyira nehez eltekinteni a szép pillanatoktól és nem azt érezni, hogy boldoggá akarom tenni őt

2018. aug. 29. 23:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hajlandó orvoshoz fordulni, hogy ez a helyzet változzon, hagyd a fenébe. Csak magadat fogod lerombolni.
2018. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Nem lesz öngyilkos, ne félj ettől.

Tipikus hisztis nő, akivel nem kellene közös jövőt tervezned.

Sosem változik meg, csak téged tesz tönkre.

Sürgősen szakíts vele.

2018. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!